Головна › Новини › ПОДІЇ
Мирних маріупольців Турчинов і Аваков залишили напризволяще
11-Трав-14 1848 0.0 1
Як відомо, головним ударом російських сил 9 травня стало місто- порт Донецької області Маріуполь. Там терористи несподівано кинулися з автоматами штурмувати міське управління міліції. Але у приміщенні перебували бійці територіального полку оборони "Азов".

Оскільки 60 нападників стріляли на ураження, то й наші військові виявилися не промах - поклали, за словами міністра внутрішніх справ Авакова, 20 нападників, 4 захопили в полон.

Російськими терористами було вбито заступника командира батальйону територіальної оборони підполковника Сергія Демиденка. Автомобіль, в якому він знаходився, був підступно розстріляний із засідки.

Уже мертвому командиру російські терористи відрізали вуха та викололи очі. Оце такі мирні протестувальники, голос яких заликають почути Тігіпко, Єфремов та інші члени 5-ї колони!

Крім того, під час забезпечення розблокування Маріупольського міськуправління міліції загинув кулеметник батальйону територіальної оборони солдат Олег Ейсман.
За даними Маріупольського міськуправління міліції, під час АТО та під час безладів у Маріуполі загинули начальник ДАІ і співробітник батальйону патрульної служби.
"Достовірно відомо, що загинув начальник ДАІ Віктор Саєнко, а також співробітник батальйону патрульної служби Михайло Єрмоленко", − зазначили у МВС.

Але після цього українські військові чомусь залишили місто і навіть постійну частину, що її раніше штурмували російські терористи.

Вся влада з міста зникла, міліція, яка давно є зрадницькою, не реагувала на подальші події - мародери стали нищити магазини, викрадаючи все. Пограбовано і спалено військову частину. Все це з криками "Расєя!".

Чому мирних людей залишено напризволяще? Адже у мільйонному місті не може купка людей навіть у тисячу чи дві вирішувати долю всіх інших? Що ж це за антитерористична операція, що мирних громадян влада залишає на пограбування і марордерство? Як можуть мешканці бути за Україну, якщо влада Турчинова- Авакова кидає їх на поталу кримінальникам і окупантам?

Марко ХАРКО


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Аваков, АТО, Маріуполь, Турчинов, Донецька область


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Бля вы уже навели .....
avatar