У Верховній Раді сьогодні прийняли присягу на вірність українському народу і Конституції семеро новообраних народних депутатів, які стали парламентарями на нещодавніх довиборах. Серед тих, хто став народним депутатом і обранець 206 виборчого округу, куди входять виборці частини Чернігова, Чернігівського та Ріпкинського районів - Максим Микитась, скандальний київський забудовник. Його обрали менше 10 відсотків виборців.
Прийняття ним присяги супроводжувалося криками "Ганьба!" частини народних депутатів, що протестували проти підкупу виборців, вчинених цим діячем.