Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Міграція чернігівських депутатів
29-Сер-20 387 0.0 0
27 серпня на початку засідання 55-ї сесії Чернігівської міської ради 7-го скликання чернігівський міський голова Владислав Атрошенко повідомив, що від депутатів фракції партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність" надійшло звернення, у якому повідомляється про вихід кількох депутатів із фракції цієї партії в міській раді. Про це заявили Андрій Дериземля, Інна Левченко, Наталія Малець, Роман Старіков. Про це повідомила прес- служба міської ради.

Від імені цих депутатів на сесії виступив Андрій Дериземля, який проінформував про їх вступ у міжфракційну депутатську групу партії «Рідний дім» і підтримку Владислава Атрошенка як кандидата на посаду чернігівського міського голови на майбутніх місцевих виборах.

- Я впевнений, що ті зміни, які відбуваються у нашому місті, бачать усі чернігівці. Тож я хочу, щоб такі зміни відбувалися і в області, і в Україні, - підкреслив Андрій Дериземля.

Попередньо про своє рішення та його обґрунтування ці депутати розповіли на брифінгу, що відбувся перед початком сесії міської ради.

Також на цьому пленарному засіданні міської ради депутат Максим Черненок оголосив про створення в ній нової депутатської групи «Слуга народу». До складу цієї групи увійшли депутати міськради Максим Черненок, Ганна Якубова, Володимир Козир, Сергій Вакуленко, Микола Носко. До цього вон перебували у тих партіях, які раніше були при владі.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:ЄС, Чернігівська міська рада, Слуга народу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar