Головна › Новини › ЕКОЛОГІЯ
Мало війни - то з Росії ще прийшла і пожежа
14-Бер-15 1574 0.0 1
Вчора у результаті загоряння сухої трави на території Росії пожежі двічі перекинулися в Україну в межах Чернігівської області. Під час однієї з них прикордонникам довелося рятувати літню жінку, будинок якої охопило полум’я. Про це повідомив відділ із взаємодіє зі ЗМІ Держприкордонслужби.

Перше загорання трави прикордонники помітили об 11.30 навпроти ділянки відділу «Грем’яч» на напрямку російського населеного пункту Сопичі. Вгамувати пожежу вже на території України допоміг дощ.

Під час другого загорання, яке відбулося за годину теж на території Росії навпроти ділянки відділу «Гірськ», прикордонникам довелося рятувати життя літній жінці. Вогонь перекинувся в Україну на напрямку «Нові Юрковичі (РФ) – Липівка (Укр)». Відразу було поінформовано підрозділи Держслужби з надзвичайних ситуацій, голів сільських рад, правоохоронні органи та російську сторону. Пориви вітру швидко поширювали пожежу до українського населеного пункту Липівка, на околиці якого за деякий час загорівся нежилий будинок.

Прикордонний наряд частково локалізував осередки пожежі, однак вогонь продовжував наближатися до інших осель. Саме тому охоронці кордону негайно евакуювали 79-річну жінку, яка ледве пересувається у зв’язку із похилим віком, та її майно. За декілька хвилин її будинок загорівся.

Прибулі на місце пожежні розрахунки осередки пожежі локалізували повністю.

Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:російсько- український кордон, Надзвичайні ситуації, пожежа, Грем'яч


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
горить усюди... А у Куликівці 9 березня люди мало не вчаділи, все було в диму, наче в тумані, тільки дихати не було чим. Горіли і поля по обидві сторони дороги в напрямку Анисове-Куликівка, не треба було і в Дебальцево їхати, можна було і там фільм про АТО знімать... Добре, що дощі пішли- пожежу загасили горе-господарів.
avatar