реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Лобода - підтанцьовка "русского міра"

Це Свєта Лобода і її мама — тоді депутат Ірпінської міськради возять торти пропагандисту Малахову в Москву. Мама сама його зробила.

Надворі уже був 2017 рік — і вже була окупація Криму, перетворення квітучого лакшері Донецька на щось таке, чим дітей лякають, як Бабаєм. Були ДАП, Іловайськ і сотні біженців, які знайшли прихисток в Ірпені.

Свєта роками розказувала, що вона космополітічєская пєвіца. Що «какая к черту разніца, какая ето страна» — казала вона в інтерв‘ю Собчак. Вона отримувала золоті грамофони, коли ми ховали героїв. І ще Свєта казала, що пєвіца номер один в РФ.

Чи знала Свєта, що відбувається насправді? Знала. Вона не тупа раз побудувала успішний бізнес-бренд. Але Лободі завше було зручно ховатися за «я же дєвочка і я нічево нє понімала». А бабі між іншим 40 років і дитина підліток уже. Далі були крокодилячі сльози, інтерв‘ю у гардєєвої і спроба відбілити репутасьйон піснями в стилі «бо українка ж я, я танцюю гопака».

Ну а закінчилось це спробою зманіпулювати Охматдитом і дати концерт в осокор резідентс — недоброчесній конторі, яка незадовго до війни тягла сюди пєвіцу Зівєрт… І припинила тягти ту кобіту лише під тиском суспільства. Ага.

Хотіла помогти ЛОР-відділенню? Допомогла би тихо. І не брехала. Дивно допомагати ЛОР-відділенню, коли минулого року світлини дітей із бомбосховища Охматдиту облетіли увесь світ. Може, їй треба було до лора вже давно?
Там же в Охматдит везли поранених дітей — часто із підписом «невідомий номер…», бо хароші пушкіністи, яким співала Свєта — убили батьків. Везли дорослих з Чернігова — вони тілами накривали дітей від касетних бомб. Не стидно Свєта? Ти у гардєєвої інтерв’ю тоді давала, поки хірурги Охматдиту ночами працювали…

Я рада, що суспільний осуд працює. І щиро дякую реперу Ярмаку за позицію.

Сліпота і глухота Свєти і їй подібних призвела до того, що зло забирає наших найкращих пачками. Учора ввечері заради цікавості я пошукала скільки на фронтах загинуло лише наших відомих спортсменів — тренери з боксу, велогонщик, біатлоніст, кікбоксер, майстер спорту у слаломі, хокеїст, дзюдоїст…Юна гімнастка Катя Дяченко і її родина повністю загинули під бомбами в Маріуполі… 19-річний біатлоніст Женя Малишев загинув у бою за Харків 2 березня… Поки ти Свєта визначалась і крутилась на золотом шарє в Кремлі.

Я не можу судити про смаки людей, які полюбляють разбітниє пєсні для развєдьоночок від Лободи. Але такі пєвіци-маніпуляторки не мають мати майбутнього.

Ми не малєнькіє люді і можемо багато.
Свєта може поспівати у себе в ванній.

Марія ДАНИЛЮК - ЯРМОЛАЄВАТеги:агенти впливу, лобода, русский мір


Читайте такожКоментарі (0)
avatar