реклама партнерів:
Головна › Новини › Спецакції
Купи зустріч!
05-Лис-12 1116 0.0 0
Стартував щорічний чернігівський благодійний інтернет-аукціон «Купи зустріч». В інтернет-аукціоні приймають участь відомі громадські діячі, журналісти, політики і звичайні мешканці міста Чернігова - всім охочим пропонується позмагатися за зустріч саме з такими особистостями.

Кошти, виручені від аукціону, витрачатимуться на допомогу двом дитячим будинкам до Дня Святого Миколая - 19 грудня. Організатором аукціону - важливої громадської та благодійної події в Чернігові вже другий рік поспіль виступає команда організації Молодь Демократичного Альянсу.

Взяти участь в аукціоні бажаючі можуть двома способами. Перший - це запропонувати зустріч з собою, а другий – самому купити зустріч з людиною, яка вас зацікавила. Перелік тих, хто вже бере участь та деталі щодо умов аукціону, можна знайти на сайті www.korobok.net.ua.

По закінченню аукціону переможець отримує сертифікат переможця та благодійника з контактною інформацією людини, з якою куплено зустріч. При проведенні зустрічі в кафе «Шарлотка» учасники аукціону отримують дві кави безкоштовно.

Представник Чернігівського обласного осередку ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу» Висоцький Геннадій повідомив: «Ми направимо залучені від аукціону кошти на допомогу дітям, які перебувають в двох дитячих будинках: с. Хмільниця Чернігівського району та по вул. Толстого, 110-А, міста Чернігова. Хмільниці ми допомагаємо вже третій рік. Будемо раді всім, хто долучиться до нашого благодійного заходу».

За всією додатковою інформацією можна звернутися за телефонами: 093-899-80-52, 050-465-75-97 (Висоцький Геннадій) або по e-mail: cn@dem-alliance.org

Прес-служба
Чернігівської обласної організації
ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:купи зустріч, Демальянс


Читайте такожКоментарі (0)
avatar