реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Куди їхала печатка Федеральної міграційної служби Росії?

19-Лют-16 891 0.0 0
В міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі», по смузі руху «зелений коридор» перетинав державний кордон легковий автомобіль «ХЮНДАЙ», яким керував 25-річний громадянин Росії. В якості пасажирів в автомобілі слідували громадянка Росії, громадяни Азербайджану та Молдови, що одразу привернуло увагу прикордонного наряду.

В ході проведення спільного поглибленого огляду транспортного засобу прикордонним нарядом спільно з інспектором митниці, в особистих речах громадян, що у ньому слідували, а саме у жіночій сумочці, виявлено російські службові штампи з написами: «Разрешено временное проживание», «Зарегистрирован по месту жительства» та гербова печатка з написом «Федеральная миграционная служба. Для паспортно-визовых документов».

Виявлені штампи та печатку у власниці вилучено та направлено на експертизу до відділу криміналістичних досліджень Адміністрації Держприкордонслужби України. Про це повідомив "Сіверщину" начальник прес-служби Чернігівського прикордонного загону підполковник Олександр Дудко.


Теги:Федеральна міграційна служба, Нові Яриловичі, чернігівський прикордонний загін


Читайте такожКоментарі (0)
avatar