Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Коропський район сьогодні - у жалобі
01-Сер-18 522 3.5 0
Російсько- українська війна триває. Знову лиха звістка чорним крилом накрила Коропщину. Знову в домовині на свою малу батьківщину повертається воїн-захисник.

Про це повідомила Коропська райдержадміністрація на своїй сторінці у Facebook.

Ігор Юрійович Ярош - 02.08.1974 року народження, уродженець с. Краснопілля, кадровий офіцер, капітан. Служив за контрактом у 92-й окремій механізованій бригаді Збройних Сил України. Завтра він буде похований на сільському кладовищі в с. Краснопілля.

Відповідно до спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради 1 серпня 2018 року на території Коропського району оголошено Днем жалоби.

У цей день на знак скорботи за загиблим воїном рекомендовано приспустити Державний Прапор України із траурною стрічкою на адміністративних будівлях органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, комунальних підприємств, закладів, державних підприємств, установ, організацій. Скасувати проведення всіх запланованих розважальних культурно-масових заходів.Теги:російсько- українська війна, герої АТО, Коропський район


Читайте такожКоментарі (0)
avatar