Корюківський район розділений на дві громади
![](/_nw/193/s24665129.jpg)
Про це він заявив 14 вересня, під час розришеного засідання колегії облдержадміністрації.
«На сьогоднішній день у нас підписано вже 11 громад. На підході ще 10. На жовтень я хочу вийти на 50-60 відсотків по створенню ОТГ», - сказав Валерій Куліч.
Для того, щоб влада визнала окремішність громади, вона має бути фінансово спроможною. Холминський район колись був окремим і люди й зараз хочуть бути незалежними від інших, а Корюківська громада є і так найсильнішою завдяки фабриці технічних паперів.
Читайте також |
Коментарі (1) |
| |