Корюківський район - на карантині
![](https://siver.com.ua/_nw/181/s08897939.jpg)
Розпорядження про тимчасове призупинення навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Корюківського району підписав в.о. голови Корюківської райдержадміністрації Олексій Мірошниченко.
У зв’язку зі збільшенням захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах Корюківського району та з метою запобігання розповсюдження захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції з 25 січня по 31 січня 2016 року тимчасово призупиняється навчання у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах району, йдеться у розпорядженні.
Читайте також |
Коментарі (0) |