Головна › Новини › Гаряча точка
Корюківщина горить...
24-Лис-10 1119 0.0 1
З початку року на території Корюківського району виникло 33 пожежі проти 27 в минулому році, що на 22,2% більше. Внаслідок пожеж загинуло 3 особи проти 1 особи за 2009 рік.
Статистика свідчить, що в поточному році загибель всіх осіб на пожежах була допущена з причини порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Останній випадок пожежі з загибеллю людини стався 11 листопада в с. Домашлин у житловому будинку гр. М., 1930 р.н., інваліда ІІ групи, яка проживала сама.

Того вечора молоді люди, які відпочивали біля сільського клубу, побачили у вікні помешкання вогонь й одразу ж зателефонували до місцевої пожежної команди. За кілька хвилин сільські пожежники були на місці пригоди. Вибивши вхідні двері, вогнеборці зайшли до задимленого помешкання. В першій же кімнаті на ліжку вони виявили тіло господарки без ознак життя. Нажаль, допомоги вона вже не потребувала. Жінка, надихавшись небезпечного чаду, загинула. За 10 хвилин пожежу було ліквідовано. Причиною її виникнення послужило порушення правил пожежної безпеки під час експлуатації пічного опалення.

В ході вивчення причини цієї трагедії з`ясувалося, що ввечері жінка розтопила грубу, лягла відпочивати та заснула. ЇЇ особисті речі, які знаходились на несправному опалювальному приладі - а він мав тріщини - почали тліти та згодом загорілися. Це і призвело до пожежі та загибелі господарки.
Андрій НАВРОДСЬКИЙДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:надзвичайні події, Корюківський район, мнс, пожежі


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
А як щодо належного догляду за одинокими та непрацездатними громадянами ?
Невже ніхто не заходив і не бачив несправний опалювальний прилад ?
avatar