реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Кого ми наобирали: Опозиційна платформа – «Лєхаїм»

Список (неповний) народних депутатів (пригляньтесь - якого народу?) від "Опозиційної платформи - За життя". В перекладі з івриту "За життя" це "Лєхаїм".

Юрій Бойко
60 років, раніше був депутатом "Опоблоку", тепер позафракційний.
У 2002 році очолив "Нафтогаз Україна". Тоді познайомився з олігархом Дмитром Фірташем. Відтоді вони стали близькими товаришами.
Бойко настільки зблизився з Фірташем, що в 2005 році олігарх уповноважив його бути арбітром при розлученні з колишньою дружиною.
Бойко був соратником Віктора Януковича: кілька разів поспіль працював міністром палива й енергетики, був віце-прем'єр-міністром і ходив на полювання з Януковичем у Сухолуччі.
В листопаді минулого року група Ахметова зі скандалом вигнала Бойка і Сергія Льовочкіна зі своїх лав. Формальною причиною стало об'єднання Бойка з партією "За життя" Вадима Рабіновича без офіційного рішення політичної ради та з'їзду "Опозиційного блоку".
З іменем Бойка пов’язують корупційний скандал – “вишки Бойка». На жаль, така явна крадіжка бюджетних грошей зійшла йому з рук.

Вадим Рабінович
65 років, нардеп
В інтернеті можна знайти кумедне відео-інтерв'ю Рабіновича, де він говорить, що "Льовочкін буде сидіти у французькій в'язниці". Однак часи змінилися – тепер Рабінович разом з Львочкіним керують виборчим штабом "Опозиційної платформи – За життя".
Депутат має також і кримінальне минуле. В 1984 році Харківський обласний суд засудив Рабіновича до 14 років позбавлення волі за "зловживання владою", коли той працював майстром ремонтно-будівельного управління м. Богодухова. Рабіновича звинувачували у нанесенні збитку державі на суму близько півмільйона карбованців.
У 1999 році СБУ заборонила Рабіновичу як громадянину Ізраїлю, в'їзд до України за збитки, завдані українській економіці, та загрозу національній безпеці.
Придумав як вивезти з України в Ізраїль золото: переплавив його на багатокліограмову менору і вивіз співплемінникам.

Віктор Медведчук
64 роки, кум Путіна
Був керівником адміністрації президента Кучми, який і виростив олігархат, що тільки за назвою є українським. Його політична вага полягала в тому, що в 2004 році президент Росії Володимир Путін і дружина прем'єра Росії Дмитра Медведєва хрестили доньку Медведчука у Санкт-Петербурзі.
Дружина-телеведуча Оксана Марченко нарощувала свої бізнесові зацікавлення. Зокрема, як з'ясували журналісти, дружина Медведчука веде у Росії нафтовий промисел: вона контролює 61% компанії "НЗНП Трейд", яка бурить свердловини в Ханти-Мансійському автономному окрузі РФ.
Більше того, у літака кума Путіна було ексклюзивне право на прямі перельоти з України в Росію, хоч пряме авіасполучення в цьому напрямку є забороненим.

Станом на 2016 рік у Медведчука в Україні нарахували десятки квартир та кілька розкішних маєтків. Він також є власником нескромної дачі в Криму, де у 2012 році його відвідав Путін.
Володіє трьома телеканалами в Україні, які успішно бомбують населення.
Галахічний єврей (по матері Фаїні).

Наталія Королевська
44 роки, депутатка
У 2006 році Королевська вперше потрапила у парламент за списками "Блоку Юлії Тимошенко".
З командою Тимошенко депутатка була до 2012 року – тоді Королевську вигнали з фракції за порушення партійної етики та співпрацю з Адміністрацією Януковича.
У 2012 році Королевську призначили міністром соціальної політики в другому уряді Азарова. "Регіоналам" депутатка була віддана до кінця і після Революції Гідності пішла у парламент за списками "Опозиційного блоку".
Королевську пов'язують із вугільним бізнесом, зокрема, їй належить "Львівська вугільна компанія", що володіє центральною збагачувальною фабрикою "Червоноградська".
До її та її чоловіка походу в політику сім'ї Королевської належали: ТОВ "Парк-інвест Україна", алюмінієва компанія "Солюр", гірничо-збагачувальна фабрика "Солюр", ТОВ "Укрспецмет", ТОВ "Центр розвитку вугільної промисловості Донбасу".

Сергій Льовочкін
46 років, депутат
Працює у великій політиці з юного віку. У 1999 році, у 27-річному віці, його призначили "науковим консультантом" президента Леоніда Кучми.
Злет у кар'єрі Льовочкіна стався у 2002-му, коли Кучма призначив Льовочкіна на посаду свого першого помічника. Це сталося завдяки батьку, який керував тюрмами всієї України.

Після Помаранчевої революції він став радником голови Верховної Ради Володимира Литвина, у вересні 2006 року його призначили керівником апарату прем'єра Віктора Януковича.

Коли Янукович переміг на президентських виборах, він взяв Льовочкіна з собою на Банкову і призначив його головою своєї адміністрації.
Льовочкін був вірним соратником і одним із архітекторів епохи Януковича аж до побиття студентів в ніч на 30 листопада 2013 року на Майдані Незалежності.
Льовочкін є другом і бізнес-партнером олігарха Дмитра Фірташа. Так, наприклад, вони є співвласниками телеканалу "Інтер".

Василь Німченко
68 років, депутат
"Як воно включається, бл*... Я ж не виступав… Та йо*тить", – так починав свій останній виступ з трибуни ВР Василь Німченко.
Німченко є близьким соратником Віктора Медведчука. Він – колишній суддя Верховного Суду України, у радянські часи працював головою Печерського районного суду Києва.
З 1996 до 2005 року працював суддею Конституційного Суду України, після 2005-го був постійним представником Кабінету Міністрів України в Конституційному Суді України.
У 2014 році пройшов у Верховну раду за списками "Опозиційного блоку" по квоті Медведчука.

Нестор Шуфрич
53 роки, депутат
Шуфрич – близький товариш Віктора Медведчука. Вони знайомі з 1998 року, коли Шуфрич вперше пройшов у парламент і був уповноваженим представником фракції СДПУ(о).
Пізніше вони перетинались у провальному політичному проекті "Не так".
У 2006 році Шуфрич отримав посаду міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в складі другого уряду Януковича.
У 2007 році він пройшов до парламенту за списком "Партії регіонів" і до кінця президентства Януковича був вірним його соратником та брендфейсом ПР.
Учасник кількох гучних бійок у парламенті та за його межами. У 2009 році, наприклад, після засідання фракції ПР Шуфрич побився з Льовочкіним – розбив губу тодішньому главі АП.
Свого часу Шуфрич володів 50% у компанії "Нафтогазвидобування", йому разом з Михайлом Бродським належить будівля Київського річкового вокзалу.
У 2014 році він зайшов у парламент за списками "Опозиційного блоку".

Сергій Ларін
57 років, нардеп, екс-заступник голови АП часів Януковича

У 2010 році очолював Кіровоградський обласний виборчий штаб кандидата в президенти Януковича, який після перемоги на виборах призначив Ларіна керівником Кіровоградської ОДА.
У 2013 переїхав на столичну Банкову на посаду заступника голови АП, яким на той час був Льовочкін.

Сергій Дунаєв
46 років, нардеп, екс-мер Лисичанська
Політична кар'єра Дунаєва тісно пов'язана з Юрієм Бойком ще з часів курування останнім Партії регіонів у Лисичанську.

У 2015 році Дунаєв відзначився скандальною заявою, назвавши "героями" бойовиків "ЛНР", які воюють проти України.
2018 року генеральний прокурор вніс до Верховної Ради подання на зняття депутатської недоторканності з Дунаєва за недостовірну інформацію в його декларації.
У своїй декларації за 2015 рік він "забув" вказати 9 фірм, в яких він або його дружина і син були засновниками. Загалом Сергій Дунаєв у 2015 році забув задекларувати 42,8 млн гривень внесків до статутних капіталів цих товариств.

Тарас Козак
46 років, нардеп
Козак – новоспечений медіамагнат. Йому належать три інформаційні телеканали: 112, Zik та NewsOne, де готові показувати телемости з російськими пропагандистами.
Козак не є олігархом чи крупним бізнесменом – він просто один з найближчих соратників Медведчука.
Вони часто літають на одному чартері, часто – у Москву. За даними "Схем", лише за 2018 рік Козак літав до Росії на літаку Медведчука вісім разів.

У 2003-2010-му – обіймав посади заступника голови Державної митної служби України, начальника Західної регіональної митниці, та в.о. начальника Одеської митниці. Там, де процвітала корупція…

Вадим Столар
36 років, забудовник, політик
Скандально відомий київський забудовник і депутат.
Політичну кар'єру починав за часів "молодої команди Черновецького". Саме за протекції останнього у 2006 році став депутатом Київської облради від "Нашої України". Столар був дуже близьким другом сина київського мера Степана Черновецького.
Столар був фігурантом скандалу з будівельним шахрайством навколо житлового компексу "Еліта-центр". Він був серед засновників компанії, яка будувала комплекс.
На парламентських виборах 2007 року Столар опиняється у списку Партії регіонів, куди також потрапив за допомогою домовленостей Черновецького з лідерами ПР. Депутатом стає у 2010 році.

Юлій Іоффе
78 років, нардеп
Колишній член КПРС, обирався депутатом Української РСР ще 1990 року.
У 1992-93 роках – віце-прем'єр з питань паливно-енергетичного комплексу.

Михайло Папієв
58 років, нардеп
Папієв – добрий товариш олігарха Фірташа. Він навіть літав до Відня підтримати олігарха у судах, нещодавно їздив вітати його з днем народження в компанії братів Суркісів, Льовочкіна та Бойка.
Вже в 2002 році вперше пройшов у Верховну Раду за списками СДПУ(о) разом із Медведчуком.
Далі Папієв двічі був міністром праці та соцполітики в двох урядах Януковича – у 2002-2005-му і в 2006-2007-му.
За часів президентства Януковича Папієв працював головою Чернівецької ОДА.

Ігор Абрамович
34 роки, тимчасово не працює, член партії
Бізнесмен, виходець з Харкова. Там він разом із нардепом, одним із лідерів групи "Відродження" Віталієм Хомутинніком володіє компанією "Укргаз Інвест".

Ігор Абрамович був помічником Олександра Фельдмана від "Батьківщини" у 6 скликанні Ради. Нині нардеп представляє групу "Воля народу", а серед його помічників є Олександр Абрамович, ймовірно, батько кандидата Ігоря.

Дмитро Ісаєнко
51 рік, чиновник, будівельник

За часів Черновецького був депутатом Київради. Потім працював у Міноборони, де очолював департамент будівництва та відчуження майна.
Його прізвище фігурувало у розслідуванні незаконної передачі військового містечка у центрі Донецька приватній компанії. Саме він підписував документи.
Ісаєнко з 2007 року був заступником міністра регіонального розвитку. Перебув на цій посаді навіть Революцію Гідності.
У 2013 році задекларував понад 20 млн гривень доходу, незважаючи на те, що навіть в офіційній біографії сказано, що він все життя працював службовцем та чиновником. Є фігурантом низки журналістських розслідувань.
Чиновник втратив крісло в Кабміні лише після скандалу, коли набула публічності історія з неправомірним отриманням Ісаєнком статусу учасника бойових дій за поїздку на Донбас.

Микола Скорик
46 років, нардеп
Народився і здобув економічну освіту в Одесі. З 1994 по 2006 роки працював у "Імексбанку", який належав екс-регіоналу Леоніду Клімову.
У 2011-2013 роках був міністром фінансів Криму. У листопаді 2013 року Скорика призначили керувати Одеською облдержадміністрацією, і на цій посаді він втримався до березня 2014 року.
Григорій Суркіс
69 років, екс-президент ФФУ, бізнесмен
Давній соратник Віктора Медведчука, з яким разом входив до партії СДПУ(о) ще з 1995 року.
Бізнес-інтереси Суркісів переважно зосереджені в енергетиці.
Впродовж тривалої діяльності на цьому ринку брати були учасниками багатьох бізнес-конфліктів, в яких перетинались ледь не з усіма відомими українськими олігархами.

Ігор Кісільов
34 роки, чиновник
Останні роки відповідає за землекористування у Києві в комісії міськради з питань містобудування, тобто курує виділення землі. Є одним із кількох депутатів Київради, які свого часу відмовились публікувати свої декларації.
Відомий "гречкосійством" на окрузі у 2015 році. Син нинішнього першого заступника начальника київської обласної Держслужби надзвичайних ситуацій Петра Кісільова.

Юрій Загородній
60 років, заступник голови "Українського вибору" Медведчука
Давній соратник Медведчука, який вступив до лав СДПУ(о) у 1998-му році.
Був першим заступником Медведчука в АП, коли той працював на Банковій.
2005 року його оголошували в розшук у зв'язку зі справою про фальсифікацію указу президента про звільнення з посади першого заступника голови Служби безпеки Володимира Сацюка, який фігурував у справі про отруєння Віктора Ющенка.
2006 року Загородній був керівником виборчого штабу "Опозиційного блоку "Не Так!", який провалив вибори в Раду, отримавши 1%.
Від імені СДПУ(о) підписував договір з Компартією, партією "Справедливість" і "Союзом лівих сил" про створення блоку лівих сил для участі в президентських виборах.

Анатолій Бурміч
56 років, "чекіст"
Колишній керівник відомого управління "К" Служби безпеки України. Бурміч – маловідомий персонаж у політичних колах.
Востаннє на публіці Бурміч світився ще в далекому 2004 році, коли СБУ керував Ігор Смешко.
Зараз Бурміч є співзасновником двох невеликих девелоперських компаній у Києві та, за даними УП, потрапив у список ОПЗЖ за квотою Рабіновича

Юлія Льовочкіна
42 роки, депутатка
Сестра Сергія Льовочкіна. Формальна власниця більшості "сімейних" активів Льовочкіних.
У тому числі на неї записані вілла на Лазурному узбережжі Франції та будинок в елітному Козині на острові посеред Дніпра, де живе Льовочкін.
Депутатка Верховної Ради з листопада 2007 року і до сьогодні.

Олександр Колтунович
31 рік, науковий співробітник відділу земельних відносин та природокористування Національного наукового центру "Інститут аграрної економіки" Національної академії аграрних наук
У 2009 році волинський осередок Партії регіонів вітав Колтуновича як однопартійця з перемогою у науковому конкурсі. На початку 2018 року організація Медведчука "Український вибір" представляла Колтуновича керівником своїх економічних програм.
Ім'я Колтуновича з'явилось серед авторів публікацій у журналі "Стратегия России". Його видає фонд із красномовною назвою "Единство во имя России" під керівництвом депутата Держдуми-"єдинороса". Публікація Колтуновича вийшла під заголовком "Україна: Економіка провалу".

Григорій Мамка
44 роки, юрист, екс-заступник начальника Головного слідчого управління МВС
З 2000 по 2016 рік працював в органах внутрішніх справ. Пройшов шлях від слідчого до заступника начальника Головного слідчого управління МВС в часи, коли міністерство очолював член "сім'ї" Януковича Віталій Захарченко.
У 2015 році Мамка завалив переатестацію і був звільнений керівником Національної поліції Хатією Деканоідзе, однак наступного року суд поновив його на посаді.
Тодішній очільник Одеської області Міхеіл Саакашвілі відзначав, що Мамка був "стовпом корупційної системи рекету і втручання в бізнес старої міліції".
Також міліціонеру закидали провал розслідування важливих справ, зокрема про шахрайство олігарха-втікача Сергія Курченка.
Мамка був радником голови проросійської партії "Розумна сила", яка складалась переважно з екс-міліціонерів і прокурорів вихідців з Донбасу.

Володимир Кальцев
53 роки, екс-заступник голови Запорізької ОДА
У 2010 році був довіреною особою кандидата у президенти Віктора Януковича у Запоріжжі, першим заступником голови Запорізької ОДА, згодом – в.о.міського голови.

Юрій Павленко
44 роки, нардеп, екс-міністр молоді та спорту
Якби існувала премія за найбільшу кількість змін партій і фракцій, Павленко був би одним з кандидатів на лауреата.
За свою політичну кар'єру він встиг засвітитись в Українській республіканській партії, Християнсько-демократичній партії, Молодіжній партії України, фракції "Наша Україна", "Опозиційному блоці" і тепер "Опозиційній платформі – За життя".
В проміжку між перебуванням у партіях Павленко змінив не менше й інших виборних і державних посад, побувавши і депутатом Київради, депутатом Верховної Ради, головою Житомирської ОДА, міністром молоді та спорту в уряді Юлії Тимошенко і радником президента Віктора Ющенка.
У 2011 році був призначений уповноваженим з прав дитини при президентові Вікторові Януковичу.
Після втечі останнього в Росію Павленко пішов до його соратників з Партії регіонів і потрапив до парламенту за списками "Опозиційного блоку".
Така розмаїтість у політичних уподобаннях і змінах посад була б неповною, якщо не згадати, що кумами Павленка є екс-президент Леонід Кучма та дружина Віктора Ющенка Катерина.

Наталія Приходько
37 років, депутатка
Починала кар'єру як юридичний консультант туристичної фірми "Яна", в якій колись працював Столар, а його батько керував цією фірмою.
У 2010-2012 роках, коли Столар став депутатом, працювала в апараті Верховної Ради та була його помічницею на платній основі. У наступному скликанні була помічницею депутата Віталія Журавського.

Віктор Чорний
49 років, директор охоронної компанії "Шторм"
Людина, наближена до Віктора Медведчука. Він і заміщає кума президента Росії у Федерації бойового самбо України, і очолює агентство, яке охороняє Медведчука.
Саме на це агентство були зареєстровані автомобілі, якими користувались охоронці кума Путіна, коли у листопаді 2017 року в аеропорту "Київ" побили журналістів програми "Схеми", які знімали приліт Медведчука з Росії.
У 2013 році від імені "Українського вибору" Медведчука Чорний висловлювався про необхідність референдуму щодо підтримки вступу України в Митний союз під егідою Росії.

Віталій Борт
46 років, заступник директора з економіки "ДС Пром Груп"
Колишній народний депутат – з 2006 по 2014 роки представляв у парламенті Партію регіонів.
Ім'я Борта згадувалось у кількох скандальних історіях привласнення держмайна оточенням Віктора Януковича. Борта пов'язували з уже покійним Василем Джарти – кумом Януковичів та главою передвиборчого штабу президента-втікача.
У приймальні Борта розташовувався офіс фірми "Танталіт", на яку записали резиденцію "Межигір'я", та компанії "Ярд-Шиппінг", яка придбала будинок "Надр України" в центрі Києва. У "службовому приміщенні" нардепа також був зареєстрований "Метал трейд 2000" – фірма, якій "Надра України" довіряли підряди на залучення інвесторів чи розробку нафтогазових родовищ.
У 2016 році столична поліція відкрила проти "ДС Пром Груп" справу про можливу розтрату коштів "Київського обласного дорожнього управління". За версією слідства, пов'язана з Бортом компанія придбала у комунального підприємства нерухомість, заплативши за неї 12 мільйонів замість 25.

Михайло Макаренко
69 років, завідувач кафедри акушерства і гінекології Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця
У 2010-2014 роках був депутатом Київради від Партії регіонів, очолював комісію з питань охорони здоров'я материнства та дитинства.
У 2014 році обрався до міськради від партії "УДАР" Віталія Кличка, а у 2015 році балотувався від "Опозиційного блоку".

Олег Волошин
38 років, начальник служби міжнародного співробітництва телерадіокомпанії "112-TV"
У 2015 році Волошин балотувався до Київської міськради як мажоритарник від "Опозиційного блоку". Тоді він був записаний як журналіст журналу "Вести. Репортер", який пов'язують з екс-міністром доходів і зборів Олександром Клименком.
Нині є співробітником "112-TV", підконтрольного Віктору Медведчуку.

За даними «Української правди».



Теги:Опозиційна платформа, Медведчук, агенти Москви, Рабинович, підсумки виборів


Читайте також



Коментарі (3)
avatar
1
Хороший фотошоп с кепочками.
Ждём "правду" о "списке пецы". Или как там на иврите?
avatar
2
А где Кива?
avatar
3
Медведчук такой-ли не прикасаемый как все толдычат?
avatar