Головна › Новини › ПОДІЇ
Клятва рідній землі
10-Жов-12 2069 0.0 0
На Чернігівщині урочисто проводжають новобранців до лав Збройних Сил України. У селі Іванівка, Чернігівського району, за українським народним звичаєм матері пов’язали своїх синів вишиваними рушниками-оберегами та дали батьківське напуття на гідну службу. Своєю чергою у пам’ятника загиблим в роки Великої Вітчизняної війні призовники поклали квіти та поклялися перед односельцями не зганьбити рідну землю.

Проводжати новобранців прийшли цілими родинами: сивочолі ветерани, люди різного віку та професій, молодь і малі дітлахи. Приїхали й гості з навколишніх сіл та області.

А в місцевому Будинку культури урочистості продовжилися концертом, якій підготували артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України. Своїми виступами вони створили неймовірну радісну атмосферу. Під душевні пісні матері призовників вже не стримували сліз.

Виступи артистів військово-музичного центру чередувалися демонстрацією відеороликів про сучасне українське військо. Учні молодших класів із захопленням слухали, дивилися та фіксували дійство на мобільні телефони.

- Таке свято запам’ятається мені на все життя. Не сподівався, що нас проводжатимуть урочисто. Все так незвичайно. Сьогодні для мене особливий день. Адже не щодня даєш клятву рідній землі, - ділиться враженнями призовник, - Володимир Панченко.
Батьки, керівники району і області, військові, підкреслювали, наскільки важливою і відповідальною є служба у Збройних Силах України. Говорили тепло, від душі. В їхніх коротких промовах звучало найголовніше: «Батьківщина довіряє сьогоднішнім новобранцям, найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі. Бажають служить так, щоб Чернігівська земля пишалася вами».

- Я щаслива, що виростила хорошого сина. Володимир готувався до служби. В армію йде цілком свідомо. Звісно, материнське серце хвилюється за свою кровиночку, та я молитимусь за нього. І сподіваюсь, що там він стане справжнім чоловіком, - каже мати призовника Ольга Панченко.
Чернігівській міський військовий комісар полковник Володимир Кравчук подякував батькам та селянам за виховання призовників, а призовникам здоровими і змужнілими повернутися до рідної домівки.

- Третій рік ми проводимо подібні заходи в загальній системі військово-патріотичного виховання молоді. Наша мета, не лише відродити славетні героїчні традиції минулого, а й використовуючи сучасні форми – показати і розповісти, донести до мешканців кожного села, що є українська армія сьогодні. А результат цієї роботи можна побачити на призовному пункті – охочих поповнити лави Збройних Сил України в Чернігівському районі збільшується з ріку в рік, - підкреслив полковник Кравчук.

Вадим МИСНИКТеги:Іванівка, Медіа-центр МО, Чернігівський район, проводи в армію


Читайте такожКоментарі (0)
avatar