реклама партнерів:
Головна › Новини › ЕКОНОМІКА

Китайці прийдуть на Чернігівщину

24-Вер-14 1348 0.0 0
Найбільшу китайську інвестиційну угоду за всю історію незалежності України із Китайсько-українською аграрною компанією «Фанда» 22 вересня було укладено у Києві. Тристоронній договір на суму в 58 мільйонів доларів інвестицій на реалізацію агропромислового проекту підписали голова Держінвестпроекту Сергій Євтушенко, в.о. голови Чернігівської ОДА Сергій Журман та фінансовий директор Китайсько-української аграрної компанії «Фанда» Сунь Чжидонг. Про йе повідомив департамент інформаційної політики ОДА.

В.о. голови Чернігівської ОДА Сергій Журман зазначив, що Чернігівщина, беззаперечно, потребує інвестицій.
— Ми активно працюємо над покращенням інвестиційної привабливості нашого регіону й повністю відкриті до співпраці з новим інвестором. Зі свого боку гарантуємо всю необхідну підтримку в реалізації цього проекту, — наголосив Сергій Журман.

Сергій Євтушенко наголосив на важливості даної угоди для розвитку не лише економіки Чернігівщини, а й України загалом.
— Сьогодні ми маємо надзвичайно хорошу новину для нашого економічного блоку, адже в Україну заходить найбільша китайська інвестиція за 23 роки незалежності в розмірі 58 мільйонів доларів. Для порівняння, максимальна сума китайських інвестицій донині становила 23 мільйони», – сказав голова Держінвестпроекту.

Виконавчий директор кампанії «Фанда» Кирило Сахно презентував інвестиційний проект, зазначивши, що він буде реалізовуватись на території Корюківського району, на базі сільськогосподарських підприємств ВСК «ім. Горького» та МКП «Злагода».

На підписанні договору був присутній і голова Корюківської райдержадміністрації Віктор Чернуха, який висловив свої сподівання, що Корюківщина зможе отримати орієнтовно півтори тисячі робочих місць. Про такі попередні прогнози кажуть автори інвестиційного проекту.

Серед присутніх були і представники Департаменту інвестиційного розвитку та капітального будівництва Чернігівської облдержадміністрації, завдяки яким інвестиції прийшли на Чернігівщину. Директор департаменту Олег Міщенко підкреслив, що підписання Меморандуму у такий нелегкий для України час – це значна подія.
— Китайська промислова Корпорація, яка входить до складу компанії «Фанда», є державною власністю КНР, а це додаткові гарантії. А ще — чудовий приклад для інших інвесторів», - сказав Олег Міщенко.

Чим займатимуться китайці на Чернігівщині - департамент ОДА повідомити забув...Теги:Китай, Корюківський район, Чернігівська ОДА, інвестиції


Читайте такожКоментарі (0)
avatar