реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Хочете книжку "Янелох"?

"Янелох" - книжка з такою назвою побачила світ днями. Вона присвячена Зеленському і його команді. Це Більш докладне описання книжки дивіться у прес-релізі нижче. Буду вдячний за поширення цього матеріалу.
Ціна її 50 гривень. Крім того, можете придбати примірник моєї попередньої книжки "Колода від Ющенка" за 15 гривень.

Бажаючі, напишіть мені на мою електронну пошту [email protected] у віконці "тема" запишіть "Янелох". Там вкажіть, 1. Хочете ви одну чи й попередню книжку "Колода від Ющенка" так само. 2. Номер нової пошти або пошти Justin 3. Номер свого мобільного телефону й ім'я. 4. Чи підписувати вам книжку? Попереджаю: почерк у мене жахливий. З цим нічого не можна зробити:( 5. Пропоную вибрати варіант оплати: або післяплатою, але це на 2 відсотка дорожче, або на мою картку в Приваті: 5169330517435639 .Доставка за рахунок отримувача. Колишнім членам КПСС на 50 відсотків дорожче:)) Наголошую: писати на електронну пошту. Це не примха. Просто дуже складно контролювати замовлення з кількох джерел.

Вийшла друком книжка про Володимира Зеленського і його команду під назвою «Янелох». Це збірник політичних «козюльок-епіграм та інших приколів» авторства журналіста Юрія Луканова, який колись видавав аналогічні «Козюльки» і «Колоду від Ющенка». За назвою першої книжки епіграми від Луканова називають «козюльками». Книжка має кишеньковий формат і складається з передмови і семи розділів.

Юрій ЛУКАНОВ

«Я тепер визначився остаточно і безповоротно, - пише автор у передмові, - Моєю найбільш натхненною Музою, точніше Музом, є Володимир Зеленський. Ну і його видатна команда. Жоден політик до нього, жодна політична партія до «Слуги народу» не спонукали мене так часто сідати за писання. Отож, потоки моєї жовчі, які виливалися на комп’ютер у вигляді римованих козюльок, виросли в рази. За що я їм дуже вдячний».

Крім коротких епіграм, до видання увійшли вірші довші вірші. Зокрема, один з них «Не вбивай Зеленського, Марусю!». Він демонструє, що автор переживає за життя верховного головнокомандувача, якому погрожує підступна атошниця Маруся Звіробій. Луканов пафосно звертається до неї із закликом відмовитися від своїх брудних планів. Вірш починається з наступних рядків:

«Хоч, Марусю, ти й з великим понтом
Все ж погрозу заховай свою гнилу.
Поки ти відсиділась на фронті,
Мужньо з Путіним боровся він в тилу».

Крім Зеленського і його команди, героями стали ті, хто визначає нинішню політику з кулуарів, іноземні друзі глави держави на зразок Путіна і Макрона або ті, хто впливає на міжнародну політику нинішнього глави держави.
Луканов переживає за психологічну рівновагу головного героя книги: у випадку болючої реакції на свою творчість він пропонує прочитати віршик з обкладинки:

«Я козюльки злі пишу – ніде правди діти.
Та герої їхні всі можуть порадіти,
Що слугують графоману як жива мішень,
Адже добрими бувають епітафії лишень».

В «Янелох» увійшли і деякі публікації із попередніх книжок. Там є епіграми на всіх попередніх президентів України та на інших помітних політиків. А розділ «Хай квітне оргазмом життя на землі» містить твори Луканова, котрі друкувалися свого часу у збірнику «Ніч еротичної поезії», виданому братами Капрановими. Правда, за визнання самого автора, після їх прочитання більше хочеться сміятися, ніж кохатися, але одне другому не заважає.

«Еротично-патріотична страшилка» Луканова навіть знайшла міжнародне визнання. Російський телеканал тамтешнього міністерства оборони «Звезда» переклав цей твій російською і присвятив йому цілий репортаж. Він негативно оцінив творчість автора, вважаючи, що той знущається з росіян.

«Я дуже вдячний виборцям Володимира Зеленського, - каже Юрій Луканов, - які рішуче привели його до влади і дали мені непозбувні бентегу і натхнення й величезне поле для творчості. Так тримати!».

Художнє оформлення зробив художник Микола Костилєв, який раніше оформлював обкладинку «Колоди від Ющенка».
Книжку видано за кошт автора. Купити її можна, зв’язавшись з ним через Фейсбук або в книгарнях, коли вона туди надійде.

На обкладинці книжки вказано: «Серйозний журналіст валяє дурня». Однак, Луканов відомий і серйозними творами. Він свого часу був автором першої незалежної книжки про діючого на той час президента «Третій президент. Політичний портрет Леоніда Кучми».

Два роки тому він видав книжку «Пресувальна машина: як Росія знищувала свободу слова в Криму». Написав близько сотні репортажів з Майдану, анексії Криму і війни на Донбасі».

Був продюсером і автором сценаріїв історичних документальних фільмів «Три любові Степана Бандери», «Хто ви є, містер Джекі?» - останній про дисидента-журналіста Валерія Марченка. Був співавтором сценарію десятисерійного документального фільму «НАТО: свій чи чужий?».

Недавно завершив роман про журналіста на війні з робочою назвою «Безсилля Волковського». Нині шукає видавця для цього твору.Теги:Юрій Луканов, Янелох, нові книги, сатира


Читайте також


Коментарі (0)
avatar