Головна › Новини › Спецакції
Якщо ви милосердна людина -- доведіть це і допоможіть дітям!
20-Чер-10 1552 0.0 0
У Чернігові відбувся благодійний вечір на підтримку ВІЛ-інфікованих дітей. Його організували 18 червня молодіжні громадські організації «Українська студентська спілка» та «Українська народна молодь» за підтримки відділу у справах сім’ї та молоді Чернігівської міської ради.

«Тютюн, алкоголь та наркотики – це не лише проблеми зі здоров’ям, але й можлива смерть», – закликали ініціатори благодійного заходу у буклетах, які поширювалися біля приміщення музею-заповідника ім. М.Коцюбинського. Тут, у музеї, була представлена виставка різноманітних витворів, зроблених дитячими руками. Малюнки, скульптури, іграшки, вироби з пластиліну і тканини... Дорослі з цікавістю і захопленням розглядали диво-творіння.
Залунала музика. На сцені з’явився король і принцеса. Розпочалася концертно-мистецька програма «Рок-н-рол для принцес».

«Увага, увага!
Сьогодні для всіх королівств перевага.
Принцеси, що мають добро і таланти
Хай трішки сумні, або комедіанти…
Запрошуємо всіх королев і принцесок
Зробити у конкурс добра і свій внесок.
Урочисто оголошую всім про відкриття конкурсу добра та таланту серед принцес!», -
урочисто повідомив король. І розпочалось святкове дійство: конкурси, жарти, подарунки, танці. Виступали з оригінальними номерами: клуб спортивного бального та східного танцю «Вікторія» (керівник Вікторія Максиміхіна); спортивно-циркова студія «Тріумф» (керівник Євгенія Фоменко); студія танцю та спортивної аеробіки «VerDikt» (керівник Ірина Шупило); аматорський театр «Театр-23» (керівник Тетяна Янко); клуб спортивного бального танцю «Аеліта» (керівник Ольга Мірошниченко). Дорослі і діти дякували й аплодували.

Різноманітні вироби були представлені і на благодійному аукціоні. Кожен з дорослих хотів придбати собі малюнки, сережки, іграшки, створені дітьми. Ціни «стрибали» від 30 – до 150 гривень!
Завершився благодійний вечір вальсом. Танцювали всі: і дорослі, і діти. А на розкішному столі вже на всіх чекали солодощі...
Не забули й про організаторів дійства. Вдячні представники Чернігівського обласного відділення Всеукраїнської мережі ЛЖВ (людей, що живуть з ВІЛ/СНІД) вручили почесні грамоти керівникам чернігівських молодіжних організацій Ірині Шинкаренко та Олександру Майшеву.

Кожен із присутніх придбав вхідний квиток на благодійний вечір. Ці кошти, а також «аукціонні» гроші, будуть спрямовані на придбання ліків для діток хворих на СНІД. Але, організатори заходу наголошують, що збір коштів лише розпочався (він триватиме протягом місяця). Тож, кожен з чернігівців може долучитися до благодійної акції. Не будьте байдужими, допоможіть діткам!
Наша адреса: м. Чернігів, вул. Щорса, 4 (телефон (04622) 4-43-36).

Джерело: "Європейська Україна"Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:збір коштів для дітей, ВІЛ-інфіковані дітиКоментарі (0)
avatar