Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
"Я не знаю толпы страшней, чем толпа цвета хаки..."
12-Чер-10 988 0.0 0
Так співав лідер знаменитого у 80-ті роки на радянському просторі "Наутилуса Помпилиуса" В'ячеслав Бусусов. Ці застереження забуваються... І ось читаємо нову тривожну інформацію: Киргизія попросила Росію надіслати війська...

Тимчасовий уряд невеликої розбурханої країни не може впоратися з безладом, тому звернувся до сильнішої Росії з проханням розглянути можливість введення в місто Ош третіх сил. Інтерфакс-Україна повідомляє, що про це заявила сьогодні, в суботу, журналістам керівник тимчасового уряду Киргизії Роза Отунбаєва.

"Із учорашнього вечора ми звернулися до керівництва Росії, я підписала лист на ім'я Дмитра Медведєва, із проханням розглянути можливість введення в місто Ош третіх сторонніх сил", - розповіла вона.

За її словами, це пов'язано з тим, що в зоні міжнаціонального конфлікту в місті Ош "динаміка подій дуже висока".

"Якщо ще позавчора нам потрібні були спецзасоби лише для розгону сторін, то з учорашнього дня ситуація виходить за край, і ми маємо потребу у введенні інших військових сил", - сказала Отунбаєва.

Наразі, за її словами, керівництво Киргизії готове до інтенсивних переговорів по введенню в зону конфлікту миротворчих сил. Які саме сили це будуть - ОДКБ чи ШОС - ще, за її словами, не визначено через те, що не було ще прецеденту використання збройних сил цих організацій.

Як повідомлялося раніше, в результаті зіткнень між етнічними узбеками і киргизами, що почалися в місті Ош в ніч з 10 на 11 червня загинули 49 людей. За час конфлікту тут було підпалено десятки магазинів, кафе, банк, два театри, телекомпанію, автомобілі, зокрема міліційні, а також гуртожитки й багатоповерхові житлові будинки, нагадує УНІАН.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Роза Отунбаєва, киргизи Наутилус Помпилиус, війська, Ош, узбекиКоментарі (0)
avatar