реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

"Ікона" Януковича покрилась цвіллю

"Ікона Віктора Януковича", яку виконав луганський майстер інсталяції В'ячеслав Бондаренко, стала покриватися цвіллю, повідомляє 18 жовтня "Луганск.comments.ua" з посиланням на "Eastkorr.net".

За словами автора, він особисто ніякого відношення до появи цвілі на образі чинного президента не має.

"Багато хто чекав дива під час околиці ходу, але дива не сталося. Ікона мироточити не стала. Як розцінювати поява цвілі не знаю. Але факт залишається фактом - біла цвіль покрила частину обличчя Януковича", - прокоментував автор.

Як повідомлялося, інсталятор Бондаренко розповідав, що ідея зробити таку "ікону" до нього прийшла під час святкування народження дочки його друга.

"Ми пили коньяк і їли цукерки" Світоч ". Коли з'їли, я звернув увагу на коробку і вирішив, що з неї можна щось цікаве зробити", - поділився автор.

За словами В'ячеслава Бондаренко, щоб створити інсталяцію, йому, крім коробки з-під цукерок, знадобилися камінчики для акваріума, клей "Момент" і власне, потрет президента. Фотографію Віктора Януковича художник скачав з офіційного сайту глави держави і роздрукував її на кольоровому принтері.

В'ячеслав Бондаренко розповідав, що хоче, щоб до його роботи ставилися як до жарту.
Портал кредо. руТеги:портрет президента, Янукович


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0 Spam
1
Який Сава -- така й слава!
avatar