Грушевському - від ніжинців
![](/_nw/194/s10102297.jpg)
На захід завітали: ректор НДУ ім. М.Гоголя Олександр Самойленко, директор Ніжинського краєзнавчого музею Геннадій Дудченко, Сергій Зозуля, старший науковий співробітник відділу історичного пам’яткознавства, керівник Північно-Східного регіонального відділення Центру пам’яткознавства НАН України і УТОПІК, викладач історико-юридичного факультету НДУ, доктор історичних наук Євген Луняк, начальник управління освіти Станіслав Крапивянський, заступник міського голови, депутати міської ради, учні та вчителі ЗОШ№12, студенти та викладачі Ніжинського училища культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької.
Честь урочисто відкрити дошки надано секретарю Ніжинської міської ради Валерію Салогубу та Григорію Самойленку, професору, доктору філологічних наук.
Освячення меморіальних дошок звершив настоятель Свято-Покровської парафії Ніжина протоієрей Михаїл Якубів.Нежатин
Читайте також |
Коментарі (0) |