реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Гоголя читали цілу добу безупинно

23-Жов-21 589 0.0 0
Всеукраїнський рекорд був зафіксований у Ніжинському державному університет імені М.Гоголя – тут протягом доби проходив марафон «Читаємо Гоголя разом». Рекорд встановлено завдяки 126 його учасникам, які виявили бажання, змінюючи одне одного, читати твори класика вголос. Дійство проходило, звісно, в Гоголівській аудиторії і присвячене було 200- річчю з дня початку навчання Миколи Гоголя в ніжинській гімназії вищих наук (так тоді називався заклад, оскільки Російська імперія не дозволяла називати його університетом).

Ця акція була організована з метою вшанування пам’яті геніального письменника, популяризації його творів, а також з нагоди 200-річчя з дня початку навчання Миколи Гоголя в Ніжинській гімназії вищих наук.

Протягом доби велася також онлайн-трансляція на YouTube-каналі університету. Рекорд зафіксували представники Книги рекордів України.

На фото зі сторінки університету: Гоголя читає ректор університету Олександр Самойленко.Теги:рекорди, Олександр Самойленко, Гоголь, Ніжин, НДУ імені Гоголя


Читайте такожКоментарі (0)
avatar