реклама партнерів:
Головна › Новини › КРИМІНАЛ
Гроші змарнували, а садка не збудували
24-Квіт-12 963 0.0 0
Дитячий садочок при Великозліївскій загальноосвітній школі мав прийняти своїх вихованців ще 1 вересня 2011 року. Проте будівельні роботи тут не завершені досі, а будівельників і сліду нема…

Ось з таким сумним фактом зіткнулися спеціалісти Чернігівської міжрайонної Держфінінспекції при ревізії фінансово-господарської діяльності у відділі освіти Ріпкинської РДА за 2009 — 2011 роки.

З'ясувалося, що відділ освіти уклав договір з ПП «БУД-ВЕСТ «ПОЛІССЯ» на виконання робіт з поточного ремонту частини приміщення Великозліївської школи І-ІІІ ступенів, а саме на ремонт двох дитячих туалетів. Договірна ціна робіт склала 73 тис. грн.

Та чи завдання виявилося не під силу приватному підприємству, чи строки його виконання дуже обмеженими, тільки до обумовленої в договорі дати — 30 грудня 2010 року — ремонт так і не закінчили.

Між тим, як встановила зустрічна звірка на ПП «БУД-ВЕСТ «ПОЛІССЯ», у ході поточного ремонту школи підрядник спромігся завищити обсяги виконаних робіт, що призвело до зайвого перерахування бюджетних коштів у сумі 5,4 тис грн. Деякі види робіт на суму 7 тис. грн. не були виконані взагалі. А 15,7 тис. грн. підприємство витратило на «липові» відрядження.

Таким чином, ревізори виявили завищення вартості виконаних робіт, що призвело до збитків, на загальну суму понад 28 тис. грн.

Про результати ревізії поінформовано прокуратуру району.

Вікторія СЕНЧЕНКО,
провідний державний фінансовий інспектор в Ріпкинському районі


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:КРУ, Ріпкинський район, Великий Зліїв


Читайте такожКоментарі (0)
avatar