реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Голова Верховної Ради за створення Балто- Чорноморського союзу

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій виступає за створення Балто-Чорноморського союзу. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу “Рада”.

Він зазначив, що інтегруючись в європейські структури Україна має бути “одним із центрів прийняття рішень, одним із центрів впливу як велика потужна держава”.

Парубій висловив ідею роботи над тим, щоб “шукати майданчик для створення Балто-Чорноморського союзу як такого геополітичного простору, який може мати свою окрему вагу і в питанні політичної співпраці, і в питанні економічної співпраці, і в питанні оборонної сфери”.

При цьому він вважає, що зокрема Польща, Литва, які підтримали Україну в боротьбі з путінською агресією, також зацікавлені “в цьому форматі”. “Зараз я проводжу відповідні необхідні політичні дискусії. Є різні шляхи для того, щоб цей майданчик зробити дієвим і ефективним, але вважаю, що ця ідея Балто-Чорноморського союзу, як одного з формату європейської інтеграції України є надзвичайно перспективною, важливою для нашої держави”.

Нагадаємо, що вже створено литовсько- польсько- український батальйон...Теги:Україна - Литва, Парубій, Балто- Чорноморський союз, Верховна Рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Румунія, Болгарія, Туреччина, Грузія теж чорноморські держави, дружні до України.
Їх чомусь на мапі БЧС нема.
avatar