реклама партнерів:
Головна › Новини › Спецакції

Фестиваль "Червона рута": на старт!

Фестиваль «Червона рута» на Чернігівщині. У 2011 році відбудеться ХІІ Всеукраїнський фестиваль «Червона рута», котрий протягом своєї діяльності сформував українську національну музичну масову культуру і є основним постачальником нових імен для української естради

Чернігівський обласний відбірковий конкурс відбудеться 3-4 липня 2010 р. у Міському палаці культури (вул. Щорса, 23).


Організаторами «Червоної рути» в Чернігові є: головне управління культури, туризму і охорони культурної спадщини, управління у справах сім’ї та молоді, обласна організація Української Народної партії, Товариство «Просвіта» імені Шевченка, Чернігівський обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв, молодіжна організація «Українська Народна молодь».

Генеральним спонсором фестивалю є торгова марка «Оболонь».

Мета конкурсу – здійснити цілеспрямований пошук молодих обдарованих виконавців по всій Україні, зокрема в глибинці, відкрити нові імена і вивести їх на велику сцену.

На відміну від інших, «Червона рута» залишається єдиним некомерційним фестивалем, який цілеспрямовано підтримує саме українських виконавців, а не зарубіжних зірок. Участь у конкурсах не потребує жодних вступних внесків, а вхід для глядачів є вільним, що робить цей захід доступним для всіх бажаючих.

Відбірковий конкурс проводиться у таких жанрах:

популярна музика;
сучасна танцювальна музика;
рок-музика;
акустична та інша музика;
український автентичний фольклор.
Вік учасників конкурсу (всі номінації, крім фольклору): від 10 до 35 років, в жанрі фольклору: від 5 до 35 років. Кожний учасник має приготувати три пісні українською мовою, в жанрі фольклору – 3 пісні або 1-2 обрядові дійства.

Разом з професіоналізмом, критеріями відбору у жанрах поп-, рок-, сучасної танцювальної, акустичної та іншої музики є: новизна, сучасність та молодіжність, оригінальне творче обличчя, індивідуальність і неповторність виконавців, поєднані з українською національною визначеністю музики і виконання. У жанрі українського автентичного фольклору критеріями оцінки виступів є відповідність (походження) виконуваного матеріалу традиційним зразкам справжньої автентичної народної творчості.

Фактично, фестиваль робить з початківців зірок. Майже 90% відомих, популярних в Україні та за її межами вітчизняних виконавців, відкриті «Червоною рутою». Серед них: Жанна Боднарук, Ірина Білик, Олександр Пономарьов, Ані Лорак, Руслана, гурти “Кому вниз”, “Брати Гадюкіни”, “ВВ”, “Скрябін”, “Піккардійська терція”, “Тартак”, “Танок на майдані Конго” та багато інших.

Фестиваль виконує важливу державотворчу функцію в Україні і має всеукраїнський масштаб, формує сучасну естрадну і молодіжну школу вітчизняної музики. Дає змогу нашій державі інтегруватися у світовий культурний простір, допомагає нашим виконавцям досягнути конкурентоспроможності на міжнародній арені.

ЗВЕРТАЙТЕСЯ ЗА ДОВІДКАМИ І ПОДАВАЙТЕ ЗАЯВКИ

у Чернігівський обласний навчально-методичний центр культури і мистецтв

(м. Чернігів, вул. Т.Шевченка, 54, відділ народної творчості);
тел. 3-80-14

ел. адреса для отримання форм заявок: onmckim@ukr.net

Форми заявок та анкет можна отримати і в районних й міських відділах культури та у справах сім’ї та молоді.

Дирекція фестивалю «Червона рута»

01033, м.Київ - 33, а/с 50, тел.(044) 353-30-52, (091) 307-40-52,
(066) 880-38-32

електронна адреса: chruta@ukr.net; www.chervonaruta.info

Велике прохання до ЗМІ взяти участь у висвітленні подій Фестивалю.

Додаток 1.
Умови для Спонсорів та інформаційних партнерів

Спонсором конкурсу можуть бути усі зацікавлені компанії, громадські організації та підприємства Чернігівщини. А також, запрошуємо засоби масової інформації, взяти участь у якості Інформаційного партнера (мінімум дві публікації про відбірковий конкурс: анонс та пост-фактум відбіркового конкурсу), розміщення електронного банеру відбіркового конкурсу на сайті Партнерів.

У разі надання статусу «Інформаційний партнер»:

Розміщення мобільного виставкового банеру (представленого спонсором) у залі Палацу культури під час проведення відбіркового конкурсу та гала-концерту; Розміщення логотипу Партнера в друкарських матеріалах відбіркового конкурсу; Акредитація 2 (двох) представників Партнера на участь у відбірковому конкурсі та гала-концерті.

Щодо партнерства довідки за телефоном: (0462)931-821 (15:00-19:00)

або надсилайте листа: ruta@cult.gov.ua

Оргкомітет
Теги:фестиваль Червона рута. ОболоньКоментарі (0)
avatar