Головна › Новини › ПОДІЇ
Енергонезалежність -- це і є наша незалежність
20-Сер-13 936 0.0 1
Енергетична незалежність та всі питання, що стосуються енергозбереження, знаходяться на постійному контролі облдержадміністрації

На цьому наголосив голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко в ході спілкування з представниками засобів масової інформації під час робочої поїздки до Ріпкинського району.

В смт Ріпки очільник області ознайомився з новітніми технологіями енергозбереження, застосованими при модернізації котельні, відвідав Ріпкинський дошкільний навчальний заклад «Колосок», Ріпкинську гімназію та ЗОШ I-III ступенів.

Котельня, яку обслуговує ПАТ «Облтеплокомуненерго», побудована та введена в експлуатацію у 1972 році для забезпечення тепловою енергією гімназії та дитячого садка.

На котельні були встановлені 2 котли з коефіцієнтом корисної дії на рівні 82%, але в зв’язку з фізичним та моральним зносом даного обладнання в 2008 році було проведено реконструкцію котельні та здійснено заміну даних котлів на термоблоки з ККД котлів на рівні 91%.

У 2012 році на котельні було додатково встановлено твердопаливний котел, що працює на паливних гранулах (пелетах) з ККД до 86%. Термоблоки залишились як резервне джерело теплопостачання.

«Президент України ставить завдання щодо енергетичної незалежності України, що передбачає зменшення споживання природного газу.

На виконання поставлених завдань в області реалізовується Програма енергоефективності Чернігівської області на 2009-2015 роки.

Основною метою на теперішній час та найближчу перспективу є надійне, економічно ефективне та екологічно чисте енергозабезпечення за умов зменшення використання природного газу, збільшення обсягів використання місцевих видів палива», - підкреслив Володимир Хоменко.
За його словами, ця робота проводиться системно по всіх закладах як бюджетної сфери, так і народногосподарського комплексу області.

Добре, що у цій справі до державного фінансування долучився також і приватний бізнес – причому як до модернізації промислових об’єктів, так і до об’єктів бюджетної сфери.

«Кроки зроблені, ми маємо конкретні результати і конкретну економію коштів, тому будемо продовжувати роботу у цьому напрямку. Це стосується не тільки системи теплозабезпечення, але й усієї системи енергозбереження», - зауважив Володимир Хоменко.

Прес-служба облдержадміністрації


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:енергетична незалежність, Володимир Хоменко, Ріпки, Чернігівська ОДА


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
про яку енергонезалежність у нашій державі може йти мова, якщо енергетичні підприємства продають у приватні руки?! на днях продали Гуменюку, приятелю Ахметова, Донбасенерго, який чи буде модернізувати підприємство, чи ні, а ціни на тарифи підніме! а для того, щоб ми не залежали від "ефективних" власників потрібно стратегічні підприємста націоналізувати, як пропонують червоні, щоб держава сама контролювала сферу енергетики!
avatar