реклама партнерів:
Головна › Новини › КУЛЬТУРА

Експерти Руху говорили про нашого Григорія Ващенка

Експерти з питань освіти Руху обговорили тему «Учитель національної школи»

У п‘ятницю відбулася 5-та сесія експертної ради з питань освіти і науки за участю уповноважених представників обласних, районних і територіальних організацій (міських, селищних, сільських осередків) Народного Руху України під керівництвом уповноваженого від Центрального Проводу Руху Анатолія ВИХРУЩА.
Учасники сесії обговорили тему «Учитель національної школи».

Після вітального та вступного слова Анатолій Вихрущ повідомив про запис відеоматеріалів, присвячених питанням особистісного розвитку.

До слова був запрошений Богдан Калиняк, який зробив огляд педагогічної творчості Григорія Ващенка. Підкреслено значущість питань національно-патріотичного виховання, мети, завдань, методів.

Прийняте рішення щодо інформаційного обміну ресурсами, книгами, сайтами в експертній групі.
Експерти та учасники онлайн-зустрічі у дискусії дійшли висновку, що вартує звернутися безпосередньо до самих учителів, запропонувати виступити в ролі експертів. Учасники обговорили питання, які доцільно запропонувати вчителям, важливість системних соціологічних досліджень. Виокремлено проблеми сім‘ї, національно-патріотичного виховання, реформи освіти.

Участь у сесії експертної ради взяв голова Народного Руху України Андрій КОРНАТ.Теги:Народний Рух, Анатолій Вихрущ, національна освіта, Григорій Ващенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar