Дороги чистять, аварії є
![](https://siver.com.ua/_nw/66/s49929410.jpg)
Про це повідомило "Сіверщині" обласне управління з надзвичайних ситуацій.
Дорожньо-транспортні пригоди -2:
- біля с. Лоска Новгород-Сіверського району о 5 год. 19 грудня водій автомобіля "HYUNDAI" не справився з керуванням, з’їхав у кювет та здійснив наїзд на придорожнє дерево. Внаслідок пригоди два пасажири отримали тілесні ушкодження та були доставлені до Новгород-Сіверської центральної районної лікарні.
- на 128 км автодороги Кіпті-Глухів-Бачівськ (Бахмацький район) о 5 год. 19 грудня невстановлений автомобіль здійснив наїзд на пішохода, 1927 року народження, який від отриманих травм загинув на місці пригоди.
Читайте також |
Коментарі (0) |