Головна › Новини › Гарячий коментар
Донбас українізується!
02-Трав-14 736 0.0 0
Самі дончани вже ліквідовують блок-пости російських терористів. Так вночі ліквідували самовільно встановлений блокпост сепаратистів на в'їзді в місто Красноармійськ.
Про це повідомила прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Згідно з інформацією, під час штурму ніхто не постраждав.
"У прихильників так званої Донецької Народної республіки вилучено три автомати Калашникова, холодну зброю, біти", - повідомили в МВС.
Всіх затриманих передали правоохоронцям Дніпропетровської області.

За інформацією "Новостей Донбасса", блокпост штурмували патріотично налаштовані жителі Донецької області.

Цю інформацію підтвердили в прес-службі батальйону територіальної оборони "Донбас".
"Як стало відомо прес-службі батальйону добровольців, невідомі патріоти вночі спалили блокпост і взяли в полон весь його екіпаж", - сказано в повідомленні.

"У Красноармійськ з'їжджаються озброєні люди та намагаються блокувати місцеву міліцію. Батальйон територіального захисту Донецької області повідомляє, що висуває бойову групу на посилення міліції та стрілятиме на ураження в разі спроб нападу або захоплення", - наголошується в заяві.

"Повідомляємо представникам сепаратистів, що не маємо уявлення про місцезнаходження захоплених збройних сепаратистів, але якщо отримаємо про це інформацію, то негайно повідомимо для організації обміну на захоплених громадян України в Константинівці та Луганську", - розповіли в прес-службі.

А в Стаханові Луганської області місцеві жителі зірвали спробу зрадника - міського голови Борісова проголосити приєднання до якоїсь там республіки. Депутати міської зірвали проведення сесії, зняли з будинку ради прапор сепаратистської республіки і повернули український. Міського голову обурені громадяни облили зеленкою.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Красноармійськ, сепаратизм, російсько- українська війна, Стаханов


Читайте такожКоментарі (0)
avatar