реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОГЛЯД

Дід Левко проти омоскалення України

Заява Української Республіканської партії
проти омоскалення України

Події 5 червня ц.р. у Верховній Раді остаточно розвіяли будь-які сумніви щодо центральної влади в Україні. Владу захопили не просто бандити і корупціонери. Це – чужинці, загарбники, “п’ята колона” Кремля!
Бо тільки окупант міг замахнутися на той найбільший і найдорожчий скарб, що є у кожного народу – його мову.

Голосуючи за надання російській мові статусу регіональної (чи то пак другої державної) україножери з Партії регіонів та КПУ повністю викрили свою ворожу суть. Це замах не тільки на державну українську мову, це замах на українську державність! Тому, згідно зі статтею 37 Конституції ці антидержавні партії в Україні мають бути негайно заборонені! А їхні керівники притягнуті до кримінальної відповідальності за розпалювання міжнаціональної ворожнечі і державну зраду.

Прикро, що опозиційні фракції у парламенті не зуміли зарадити цьому імпер-шовіністичному наступу. Депутати із БЮТу та НУНСу пасивно спостерігали як розпинають українську мову. Вони навіть не спромоглися голосувати “проти”. Замість того аби блокувати шабаш українофобів опозиціонери вдались до банального демаршу, що було абсолютно неадекватною реакцією на по-суті державний переворот. Бо що це за держава з чужою мовою! Парламентська опозиція того дня вкрила себе непомірною ганьбою. Вона зрадила Україну! Їй немає довіри! Тому жоден (!) з діючих народних депутатів не має будь-якого морального права балотуватись до нового парламенту. У Верховній Раді України потрібні борці, а не пристосуванці!

У ситуації, що склалася, Українська Республіканська партія закликає до створення позапарламентської Української Національної Опозиції, яка об’єднає справжніх українських патріотів. Така опозиція мала б діяти обов’язково в рамках Комітету Опору диктатурі (КОДу) і згуртувати такі партії як “Свобода”, КУН, УРП тощо.

Тільки рішучими і радикальними діями можна усунути від влади нащадків тих, які знищили Українську Народну Республіку, вчинили в Україні голодомори, репресії, втягнули нас у Другу світову війну, на чиїх руках кров мільйонів закатованих українців!

Голова Української республіканської партії
Левко ЛУК'ЯНЕНКОТеги:українська мова, УРП, опозиція, Левко Лук'яненко


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0 Spam
1
Можна на 100% підтримати позицію , а разом і ініціативу вельмиповажного Левка Григоровича. На жаль такі думки у розкладі дій сьогоднішньої опозиції так і залишаться на папірці у вигляді лишень думок. Бо знов у залу під купалом рухатимуться чи то трьома чи пятьма(!?) колонами кандидати, які так щиро себе називають опозицією. Новому варіянту навряд чи знайдеться місце. Адже всі хлопці вже так поспішили розставитикрапки над "І" у темі-"хто правільніший опозиціонер"? Попереду зїзди партій. І ймовірніше за все отримає право на життя варіянт: "міняю шило на мило"!? А так і у парламенті повторюватимуться голосування на кшталт двурічної давнини, коли ці ж хлопці, що мали б кілька днів тому грудьми захищати мову від кнопкодавів, тихенько дали добро пану Азарову!? Хіба забули? А вірити вдруге-це не приклад джентельмена! У всякому разі кидалово повторюється. Так, що важко вірити вдруге тим, хто не знає, як це воно мати принципи національно-свідомої позиції. Будьмо!
avatar