реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО
Депутат-соціаліст пропонував 50 гривень збитому ним голові ОВК
01-Груд-09 1771 4.0 0
(нові подробиці наїзду на Сергія Трегубенка)

Як вже повідомлялося, 30 листопада в м. Мена у вечірній час автомобілем керівника районної організації СПУ був збитий представник кандидата на пост Президента Юрія Костенка, голова ОВК №213 Сергій Трегубенко. Інцидент трапився близько шостої години вечора на дорозі, поблизу автостанції. Сергій Трегубенко повертався додому на велосипеді, коли зі спини на нього наїхав автомобіль чорного кольору марки «Hyundai».

На щастя, Сергій Трегубенко не отримав серйозних тілесних ушкоджень, втім, внаслідок падіння отримав забій м’яких тканин кінцівок та тулуба. Також виявилося, що суттєво пошкоджений велосипед. За словами потерпілого, з машини вийшов чоловік, якого він одразу впізнав, оскільки водієм «Hyundai» був голова менської районної організації СПУ та комерційний директор товариства з обмеженою відповідальністю "Менський деревообробний завод" Федір Фесюн. Останній, до речі, є депутатом Менської райради від Соцпартії. Як повідомив Сергій Трегубенко, Фесюн спочатку поцікавився його здоров’ям, а потім запропонував йому 50 гривень компенсації й розійтися «полюбовно». Після того як керівник місцевих соціалістів отримав відмову на запропоновану ним пропозицію взяти гроші та «загладити» інцидент, він в грубій формі «послав» Сергія Трегубенка й поїхав з місця ДТП.

Як зазначив голова окружної виборчої комісії, він одразу ж передзвонив в міліцію й повідомив про наїзд. Черговий по відділу попросив залишатися Сергія Трегубенка на місці пригоди до приїзду працівників ДАІ. Після того як через 30 хвилин на місце ДТП ніхто з працівників міліції не приїхав, потерпілий вдруге зателефонував до міліції, де його ще раз попросили «зачекати «даїшників». Так і не дочекавшись приїзду правоохоронців, Сергій Трегубенко направився додому.

Ігор ЛЕВЕНОКДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Левенок, аварія, вибори, СПУ, Трегубенко


Читайте такожКоментарі (0)
avatar