Головна › Новини › Анонси подій
"День провокатора" у Чернігові
07-Трав-17 1593 0.0 0
Презентація книги «День провокатора» видавництва військових-добровольців «Орієнтир»

У неділю 14 травня 2017 року о 15:00 у Чернігові в музею-заповіднику М.М. Коцюбинського за адресою вул. Коцюбинського, 3 відбудеться презентація книги «День провокатора. Спогади учасників Першогрудневого повстання 01.12.2013» видавництва військових добровольців та волонтерів «Орієнтир».

Книга «День провокатора» складається з 11 історій безпосередніх учасників Повстання на Банковій, зокрема легендарного «провокатора з ланцюгом» та політв’язня, який потрапив за ґрати за організацію Повстання. Також у книзі подана правдива розповідь про участь тодішніх «опозиціонерів» та майбутнього президента у подіях під Адміністрацією президента від людей, які згодом були звинувачені правоохоронними органами у викраденні грейдера, яким активісти відтісняли «беркут». Ексклюзивні свідчення проілюстровані найяскравішими світлинами з того дня.

На заході будуть присутні автори книги та учасники подій, з якими можна буде поспілкуватися у вільній невимушеній атмосфері та дізнатися цікаву інформацію про день, який став початком справжньої Зимової революції.



Теги:провокатори, Революція Гідности


Читайте також



Коментарі (0)
avatar