реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

"Демальянс" - Бистрову: не міряйте по собі!

06-Квіт-16 1239 5.0 1
Заява "Демальянсу" щодо неприпустимості порушення секретарем Чернігівської міської ради норм депутатської етики

Чернігівська міська організація партії «Демократичний альянс» засуджує некоректну поведінку і неправдиві заяви, які публічно дозволяє собі робити секретар Чернігівської міської ради Віктор Бистров в соціальних мережах, оцінюючи рішення фракцій щодо голосування з тих чи інших питань.

Зокрема, ми вважаємо, що фраза «Ви заплатили гроші "Демальянсу" та "Самонемічі» є образливою для двох фракцій Чернігівської міської ради як по суті, так і по формі. Вважаємо, автор, висловлюючи її, базувався виключно на своєму багаторічному досвіді роботи чиновником міської ради.

Подібна поведінка Віктора Бистрова порушує норми ст. 8 Закону «Про статус депутатів місцевих рад» та ст 48. Регламенту Чернігівської міської ради 7-го скликання. Де сказано, що депутат, а секретар міськради обирається з депутатів, здійснюючи свої депутатські повноваження, повинен дотримуватися правил депутатської етики, в тому числі керуватися у своїй діяльності та поведінці загальновизнаними принципами порядності, честі і гідності, не допускати образливих висловлювань, уникати у публічних виступах недостовірних відомостей стосовно органів державної влади, органів місцевого самоврядування, депутатських груп, фракцій, окремих депутатів Ради, громадян.

Особливо неприпустимими є заяви з вуст посадової особи органу місцевого самоврядування, яким є секретар міськради. Він покликаний об’єднувати зал і представляти у виконкомі інтереси всіх депутатів, а не окремої фракції, якою б чисельною вона не була.

По суті звинувачень вважаємо, що знайдене під час пленарного засідання компромісне рішення щодо продовження оренди земельної ділянки ТОВ «Термінал-центр» на чотири місяці є збалансованим між громадою міста та представниками десятків кампаній-експортерів, що наповнюють бюджет міста та дають роботу сотням чернігівців. Адже задачею міської влади є збалансування інтересів громади і бізнесу для досягнення максимального суспільного блага.

" Щодо фінансування Демократичного альянсу, то звітність про надходження і витрати команди за багато років знаходиться в он-лайн доступі всім бажаючим", − зазначив голова фракції партії "Демальянс" у Чернігівській міській раді Ігор Андрійченко.

Прес-служба Чернігівської міської організації
партії "Демальянс"

Примітка. Граматичні помилки виправлені редакцією "Сіверщини".Теги:Демальянс, Опозиційний блок, Ігор Андрійченко, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Цей суб"єкт під час останніх місцевих виборів публічно в Деснянській районній виборчій комісії, будучи під охороною дебелих чоловічків,  обізвав мене "ган...оном".
Хоча до цього випадку, багато років знаючи його батьків - Марію Яківну і Едуарда Івановича, вважав його коректною. виваженою  і культурною людиною.

Ось що робить влада і гроші...

Так що нічого дивного.
avatar