Головна › Новини › ПОГЛЯД
Ціни виростуть на 50 відсотків -- вимога МВФ
15-Лип-12 1324 1.0 1
Через виконання вимог Міжнародного валютного фонду в частині підвищення цін на газ для населення ціни на основні продукти харчування після парламентських виборів зростуть на 50%. Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав член Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Андрій Павловський.

"Хорошковський вже казав, що у листопаді планується підвищення у декілька разів тарифів на газ, на комунальні послуги. Уряд взяв на себе відповідні зобов’язання Міжнародного валютного фонду, згідно з якими мінімум на 50% зростуть ціни на газ. Відповідно, прямо пропорційно збільшаться ціни на продукти харчування. Адже збільшення ціни на паливо буде закладатися у вартість продукції, тобто, не менше, ніж на 50% зростуть ціни на продукти харчування", - зазначив А.Павловський.

Водночас парламентарій вважає, що влада до виборів буде стримувати зростання цін на продукти харчування адміністративними та антиринковими методами. Проте після виборів ціни відпустять, що спричинить інфляцію.

"Зараз штучно стримується зростання цін, що обернеться інфляцією та зростанням цін у листопаді", - наголосив А.Павловський.

Нагадаємо, перший віце-прем'єр-міністр України Валерій Хорошковський наголошував, що Україна не відмовиться від умов МВФ в частині підвищення тарифів на газ для населення. Водночас В.Хорошковський зазначав, що Україна буде втілювати збільшення тарифів на енергоносії для населення тільки після розробки програми адресної допомоги незахищеним верствам населення та застосування енергозберігаючих технологій. Проте про розробку системи адресної допомоги уряд навіть не веде мови.

Джерело: УНН


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:уряд Азарова, ПАВЛОВСЬКИЙ, ціни, вибори -- 2012, МВФ


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
1
Дехто думав і думає сьогодні, що варто було вивісити жовтоблакитний прапор, причому тоді, коли це вже не заборонялось і не каралось, як Україна тут же стане самостійною та незалежною. Дзузьки! Щоб бути самостійною, треба бути самодостатньою. У цьому світі бідних не поважає ніхто і ніде, - ними микають.
Допоки Україна, щоб вижити, буде, як старчиця, просити кредити, ні про яку самостійність і думати зась, - багаті та сильні будуть нами микати, керувати, вчити нас, як нам жити і навіть внутрішні наші ціни встановлювати з Вашінгтону, Брюселю, чи з Москви.
avatar