Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Чудо в Корюківці?
11-Вер-16 1430 0.0 0
Про нього так написав отець тарас Баїк, настоятель корюківської Вознесенської церкви УПЦ Київського патріархату: «Після Божественної Літургії, коли звершив відпуст, запримітив вже на проповіді, що мої руки в єлеї. Після проповіді, взявши напрестольний хрест, щоб люди приложилися до нього, помітив, що він увесь в краплях, ніби роса, - не знаю, як назвати: миро чи єлей?

На очах у людей єлей з хреста просочувався чим більше і більше. Я завжди обережно ставлюсь до чудес, вони були в нашому храмі, чудеса зцілення, відновлення і мироточіння ікон, але я не часто це виносив на загал.

Такого мироточіння я ще не бачив, прямо стікає з хреста. Я думав , що можливо з лампадки вилилось, але ні, хрест просто лежав на престолі. Ще вчора служив "Всенічне бдіння" - хрест був сухий. Це не можна зрозуміти розумом і передати словами, просто скажу словами молитви : "Радуйся Чесний Хресте, всерадісне знамення нашого спасіння!"

Парафіяни, що були на службі, підтвердили слова свого священика.

Сергій КЛИМЕНКО
Опубліковано в газеті "Сіверщина" за 8 вересня. передплата - у всіх відділеннях зв'язку!Теги:єлей, Миро, Чернігівська єпрахія, Корюківка, Чудо


Читайте такожКоментарі (0)
avatar