Головна › Новини › ПОГЛЯД
Чому і навіщо імперська пропаганда вільно блукає Чернігівщиною ?
18-Жов-11 1091 0.0 1
Заява Чернігівської обласної організації УНП з приводу іноземної політичної реклами в місцевих ЗМІ

Чернігівська обласна організація Української народної партії приєднується до журналістів та громадськості нашого краю, обурених появою минулого тижня на шпальтах деяких місцевих так званих «неполітичних» друкованих приватних ЗМІ іноземної політичної реклами від В. Путіна щодо створення ЄЕП.
Українські журналісти-патріоти засудили власників і редакторів чернігівських друкованих видань, які за «тридцять срібників» готові бути провідниками іноземного втручання у внутрішні справи нашої держави.
Переконані, що подібних пропагандистських матеріалів та ще за підписом керівника іншої держави з пропозицією «приєднатися» до неї Росії в будь-якому форматі на шпальтах російських газет ніколи б не з’явилася. Це - аксіома державної політики будь-якої незалежної держави.
Невже українські можновладці не розуміють, що це шлях до втрати ними влади ? У північно-східного сусіда, який має більш як 350-літній досвід панування на українських землях, вистачить своїх губернаторів в «окраїнах».
УНП звертає увагу на те, що факт грубого порушення інформаційного суверенітету України, засуджений патріотичними журналістами на сайтах «Високий Вал», «Сіверщина» та в інших, якась скандальна чи сенсаційна новина розрахована на мить, а черговий сигнал всьому українському народові: нас під виглядом спільного братерського крокування в Європу у складі ЄЕП чи Митного союзу під патронатом Росії намагаються зробити вкотре залежними від правителів іншої держави.


Чернігівська обласна організація УНП


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесокКоментарі (1)
avatar
1
І чому ж не назвали газети та їх редакторів та власників? мо" через те, що й самі туди ж рекламу понесете?
avatar