реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ

Чим довше Путін - тим швидше розпад Росії

Ходорковський у Литві заявив, що Росія буде або єдиною, або демократичною. Такий прогноз Міхаіл Ходорковський зробив у своєму виступі на Форумі вільної Росії, що проходив 2-3 грудня у Литві. Політик розміркував про майбутнє Росії, пише журналіст «Idel.Реалии» Рамазан Алпаут.

Міхаіл Ходорковський також заявив, що тривале перебування Владіміра Путіна при владі унеможливить збереження географічних кордонів Росії.

— Я дуже боюся, що якщо Путін правитиме стільки, скільки він хоче, він приведе нас до ситуації, коли збереження існуючих географічних кордонів буде поставлене під питання, бо очевидно, що конфлікти на Північному Кавказі накопичуються, очевидно, що конфлікти в Татарстані накопичуються, очевидно, що конфлікти в Якутії, Башкирії накопичуються. Якщо це рвоне в один момент, то дуже важко буде уявити, як це все можна буде утримати.

Політик також висловився на тему «Чи можна побудувати єдину демократичну Росію?».
— Моя відповідь – ні. Росія може бути або єдиною, або демократичною, – зазначив він.

Так звана "російська опозиція" вірно оцінює головні виклики для єдності імперії. Це національні рухи і корінні народи. Міша Ходорковський навіть назвав поіменно. Серед ключових загроз - дві республіки Ідель-Уралу.

Павло ПОДОБЄДТеги:Павло Подобєд, ХОДОРКОВСЬКИЙ, розпад Росії, Ідель- Урал


Читайте такожКоментарі (0)
avatar