реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Чернігівський Рух вимагає відновити роботу дрібного підприємництва

Карантин, введений урядом Зеленського – Шмигаля, дивним чином стосується тільки маленьких магазинчиків, де й так не було ніколи скупчення людей, в той час як великі супермаркети, на зразок «Епіцентрів» Гереги, працюють без жодних перепон. Закриття головним санітарним лікарем Ляшком продовольчих ринків також здійснене на догоду монополістам, адже насправді на відкритому просторі значно менша ймовірність поширення вірусу, ніж у великих магазинах, де багато людей. Натомість монополісти різко збільшили прибутки, а дрібний бізнес доїдає останні запаси.

Дикунські обмеження на відвідування парків, скверів тощо тільки вбивають літніх людей, позбавлених свіжого повітря, сонця, ходьби – цих необхідних елементарних умов для запобігання серцево - судинним кризам.
Чернігівський Народний Рух вимагає припинити грубі порушення конституційних прав людей, нав’язаних під маркою карантину діючою владою.

Від імені проводу обласної організації НРУ

Микола ЧЕРЕП, голова.
26 квітня 2020 року.Теги:дрібні підприємці, карантин, Чернігівський Рух


Читайте такожКоментарі (1)
avatar
0
1
Тут питання до власників ринків, що також є великими торговельними підприємствами. Чомусь(?) не склався у них діалог з владою.
avatar