реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Чернігівський архієпископ підтвердив освячення каплиці Київського патріархату у Китаї

Попри скепсис багатьох читачів після розміщення "Сіверщиною" інформації щодо освячення першого на китайській землі храму УПЦ Київського патріархату її підтвердив архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, секретар Синоду УПЦ КП.

На своїй сторінці в мережі Фейсбук він розмістив повідомлення під назвою "Великдень у Китаї".

Владика Євстратій пише: "З благословення Патріарха Великдень зустрів з українцями у Китаї. Пасхальне богослужіння – Утреню та Літургію – звершив у Посольстві, освятив новозбудовану каплицю на честь рівноапп. Володимира і Ольги, привітав з Великоднем студентську українську громаду Пекіну.

На другий день Великодня у Генеральному Консульстві помолився з українцями у Шанхаї - прославив Воскреслого Христа, освятив великодні страви.

Велика подяка всім, хто долучився до організації візиту, особливо керівнику громадської організації українсько-китайської дружби Юрій Котик, Послу України Олегу Дьоміну з дружиною Тетяною, всім українським дипломатам у Пекіні та Шанхаї, українській громаді.
Незабутні враження на все життя: любов до Бога і рідного краю долає простір та час!"Теги:Україна - Китай, Євстратій, Чернігівська єпархія, Київський патріархат


Читайте такожКоментарі (0)
avatar