реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

Чернігівський архієпископ бере участь в інтронізації глави Кіпрської церкви

На запрошення Блаженнішого Архиєпископа Нової Юстиніани і всього Кіпру Георгія ІІІ та з благословення Блаженнішого Митрополита Епіфанія делегація ПЦУ на чолі з секретарем Священного Синоду митрополитом Вінницьким і Барським Симеоном прибула до Нікосії, Кіпр.

В день святкування Різдва Христового з благословення Архиєпископа Георгія відбулося служіння Божественної Літургії в давньому кафедральному соборі Архиєпископії на честь апостола Іоана Богослова українською мовою для місцевої української громади.

На богослужінні також молився Посол України Руслан Німчинський.

Після Літургії делегацію з України прийняв Блаженніший Архиєпископ Георгій. Від імені Митрополита Епіфанія митрополит Симеон передав йому найтепліші вітання з нагоди обрання та інтронізації, а також подарунки.

В тривалій дружній розмові Архиєпископ Георгій відзначив, що мужність українського народу в захисті Батьківщини є великим натхненням. Він запевнив у своїй молитві за Україну та братній любові до її Помісної Церкви.

Після спілкування учасники делегації помолилися у крипті нового кафедрального собору на честь апостола Варнави біля гробу спочилого попереднього Предстоятеля Архиєпископа Хризостома ІІ.

До делегації ПЦУ входять її глава митрополит Вінницький і Барський Симеон, архиєпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, протоєрей Василь Лило, миряни Юрій Матчук і Роман Титикало.Теги:архієпископ Євстратій, українська автокефалія, Україна - Кіпр, пцу, Кіпрська церква


Читайте такожКоментарі (0)
avatar