реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Чернігівські підприємці мітингували біля органів влади

26-Квіт-21 585 0.0 0
Більше сотні підприємців Чернігова вийшли сьогодні на мітинги протесту,які вони провели біля міської ради та обласної державної адміністрації. Вони вимагають дати можливість працювати бізнесу. «Людям урвався терпець, - сказала голова громадського об’єднання “Сяйво Сіверщини» Ірина Березинець. – Ми не хочемо їхати на Київ, ми хочемо самі годувати свої сім’ї”.

Підприємці вимагають повноцінно відновити роботу непродовольчих ринків, магазинів тощо, звертаючи увагу, що карантинні заборони дивним чином не стосуються торгових центрів, а тільки малого та середнього бізнесу. Серед їх вимог – скасувати сплату єдиного податку платникам спрощеної системи оподаткування за два місяці, податку на оренду та землю, оскільки підприємці не працюють.

«Ми бачимо, що хоча ми не працюємо, перебуваємо на карантині – цифри захворюваності ростуть. Бо розносять інфекції торгові центри, гіпермаркети, яких чомусь не стосується карантин» - сказала голова профспілки підприємців «Єдність» Світлана Жимолостнова. Підприємці гостро говорили про те, що їхні магазинчики та бутики, як правило, працюють на свіжому повітрі, а супермаркети – навпаки, проте їх не закривають. Великий бізнес процвітає, а малий знищують.

До обурених людей вийшли голова міської ради Владислав Атрошенко та заступниця голови обласної адміністрації Жанна Шерстюк. Вони запевнили, що після переведення урядом Чернігівщини із «червоної» у «помаранчеву» зону карантинні вимоги будуть пом’якшені.

Василь ЧЕПУРНИЙ, "Голос України"

Фото фейсбук - групи «Північна брама»


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:карантин, Чернігівська ОДА, супермаркети, дрібний бізнес, Ірина Березинець, мітинг


Читайте такожКоментарі (0)
avatar