Головна › Новини › РЕЛІГІЯ
Чернігівська ікона зцілює тернополян
18-Чер-14 945 5.0 0
У Тернополі перебуває чудотворна святиня, яка зцілює від хвороб. Із Чернігова привезли Дубинську ікону Божої матері.

Прот. Олексій Головацький, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці:
«На Чернігівській землі панувала чума. І поселення вимирали повністю майже. Пресвята Богородиця явилася вночі монахам. В Дубно сказали перенести цю ікону в Чернігів. Ця ікона була перенесена в Чернігів і коли хресним ходом з прославленням Богородиці обнесена була кругом тих поселень, де панувала чума, ця страшна хвороба відійшла».

З того часу до ікони приходять вірні зі всієї України. Цікаво, що оригінал святині втрачений ще під час Першої світової. Тому містами мандрує її копія. Репродукція, до слова, також доволі стара – їй більше півтори сотні років. І, як запевняють священнослужителі, її також супроводжують чудеса. Час від часу ця ікона мироточить. До прикладу, саме так було минулого року, коли вона перебувала на Тернопільщині.

Ікона перебувала у відомого київського старця- цілителя Пафнутія, який перед смертю передав її своєму вихованцю, що нині є благочинним Новгород- Сіверщини, отцю Вячеславу. А вже він передав ікону до кафедрального храму Чернігова - в Катерининську церкву.Теги:тернопіль, Чернігівська єпархія, зцілення, чудотворні ікони


Читайте такожКоментарі (0)
avatar