Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Чернігівці проти "парашутистів"
10-Лип-16 1039 0.0 0
ЗВЕРНЕННЯ

Коаліції громадських організацій «Чернігів - без олігархів!»


В Україні вже стало хронічною хворобою «політиків» обманювати людей під час виборчого процесу. Навіть Революція гідності, кров лицарів Небесної сотні, добровольчих батальйонів та бійців АТО не стали моральною завадою для політиків, щоб відмовитися від дешевого піару, фальсифікацій, підкупу виборців і членів ДВК.

Найбільше чорного піару, бруду під час проведення проміжних виборів в окремих округах. Політики випробовують нові схеми обману і підкупу виборців, які застосовуватимуть під час чергових всеукраїнських виборів, коли олігархи та шахраї різного штибу, які обікрали обездолений народ і державу, будь-якими аморальними шляхами, лізуть у вищий законодавчий орган України, щоб прикрити свої злодіяння мандатом депутата. Окремі з них хочуть збагачуватися на землі, незаконних забудовах та інших ресурсах, які належать державі, а, отже - кожному з нас. Саме через таких горе-політиків ми маємо біду і війну в Україні.

Під час виборів у 205 виборчому окрузі Чернігівщина вже й так осоромилася на всю Україну через брудну й сфальсифіковану перемогу Сергія Березенка. Нині знову на бідну Чернігівщину закинули чергового олігарха-парашутиста, висунули аж 75 кандидатів у депутати, з яких - 70 непрохідні, що безперечно свідчить про плани провести фальсифікацію виборчого процесу. Хоча у нас є багато свідомих і чесних патріотів, які достойно можуть представляти Чернігівщину у Верховній Раді України.

Нашим основним завданням є законним шляхом не допустити перемоги заїжджих кандидатів-парашутистів, які ще не ставши народними депутатами вже порушують чинне законодавство і купляють голоси виборців, зокрема таких, як Максим Микитась. Ми намагатимемося висвітлювати всі його тіньові сторони горе діяльності та казкового збагачення у м. Києві, особливо під час перебування при владі банди Януковича і його родини.

Головною метою нашої ініціативи є сприяння проведенню чесних і прозорих, а й відтак легітимних проміжних виборів та донесення до виборців об’єктивної інформації про кандидатів у депутати та перебіг виборчої кампанії.

Звертаємося:

- до кандидатів у депутати по виборчому окрузі № 206 об’єднати зусилля, щоб не допустити підкупу виборців та фальсифікації результатів виборів;

- до членів ОВК, ДВК професійно і чесно забезпечити виборчий процес, в іншому випадку, ви робите такий же злочин, як і «майстри» фальсифікацій;

- до виборців округу № 206, закликаємо вас проявити свідомість, бути патріотами свого краю, не допустити до влади парашутистів, які вже порушують виборче законодавство і не куплятися за крихту з панського столу, бо це відіб’ється на житті і майбутньому ваших дітей;

- до правоохоронних органів, щоб забезпечити чесні, прозорі та демократичні вибори.

У разі будь-якого тиску на нас і наших активістів, ми будемо апелювати до громадськості та спільно відстоювати свої права на донесення правдивої інформації.

Коаліція відкрита для підписання іншими громадськими організаціями.

Тільки спільними зусиллями ми забезпечимо чесні, прозорі та демократичні вибори.

Звернення підписали керівники організацій "ДІЯ", "Вільні люди", "Просвіта" імені Т.Шевченка тощо.


Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Микитась, округ 206, Дія, Березенко, ФІРСОВ


Читайте такожКоментарі (0)
avatar