Головна › Новини › Місто
Чернігівці проти міськради у суді
13-Лют-13 920 0.0 0
Чернігівці в суді зупиняють підприємство міськради від будівництва автозаправки.

Жителі мікрорайону Бобровиці за підтримки Чернігівської обласної організації партії Демократичний Альянс подали позов в суд на Чернігівську міську раду з метою відмінити її рішення від 26.06.2012 р. про виділення Комунальному підприємству «Дільниця з контролю за благоустроєм» земельної ділянки розміром 0,0522 га за адресою вул. Шевченко 160б.

Як відомо, Чернігівська міська рада виділила комунальному підприємству,яке очолює депутат міськради Артем Стах 5 соток для будівництва автозаправочної станції. В самому рішенні сказано, що земля виділяється біля ділянки попередньо виділеної для ПП «Кристал».

В позовній заяві йдеться про порушення даним рішенням міськради ряду екологічних прав чернігівців, природоохоронного законодавства та інших нормативно-правових актів, зокрема:
- ст.50 Конституції України;
- ст.9 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»;
- ст.4 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя»;
- ст.31 Статуту територіальної громади м. Чернігова.

Голова Чернігівської обласної організації Партії Демократичний Альянс Андрійченко Ігор вважає: «Неприпустимими є дії комунального підприємства міської ради, що збирається вести спільний з комерційною кампанією бізнес по торгівлі нафтопродуктами в супереч інтересам і позиції чернігівців, що там проживають. КП є власністю територіальної громади і працювати воно має саме в інтересах чернігівців. Переконаний, що суд їм це нагадає».

Судове засідання відбудеться в середу 13 лютого в приміщенні Деснянського районного суду м. Чернігова за адресою: проспект Перемоги, 141, початок об 10:00.

Для інформації:

До цього часу чернігівці провели декілька акцій протесту і вже виграно два суди першої інстанції по припиненню будівництва і повернення земельної ділянки по Шевченко 160б у землі запасу. Проте ПП «Кристал», яке очолює депутат міськради Наталія Осіковська навмисно затягує процес апеляційних скарг мабуть не полишивши бажання побудувати автозаправку просто «на головах» у людей.

Прес служба Чернігівської обласної організації.
ПП «Демократичний Альянс»Теги:Артем Стах, Демократичний Альянс, міська рада, Чернігів


Читайте такожКоментарі (0)
avatar