реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Чернігів придбає ще одну кисневу станцію

12-Жов-21 306 0.0 0
За останній тиждень у Чернігові на Ковід-19 захворіли 639 осіб, з них 168 були госпіталізовані до ковідних відділень міських лікарень, одужало – 208, виписано 69 осіб. На жаль, кількість померлих від COVID-19 за тиждень – 18 осіб. У лікарнях міста наразі перебуває 239 пацієнтів, з них 151 особа потребує кисневої терапії, на апаратах-ШВЛ знаходиться 11 хворих. Кисневої підтримки потребують майже 70% пацієнтів від загальної кількості госпіталізованих.

Ці цифри озвучив на щотижневій нараді у міській раді генеральний директор міської лікарні №2 Владислав Кухар.
Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко дав доручення перерозподілити наявні на кінець року кошти, орієнтовно 5 мільйонів гривень, з метою придбання ще однієї кисневої станції для лікарні, яка прийматиме хворих на коронавірусну інфекцію. Це дасть можливість забезпечити медичним киснем додатково ще 130 ліжок. Таким чином, у міських лікарнях загалом буде 385 ліжок, під’єднаних до кисню. За його словами, така необхідність виникла через чітку тенденцію до збільшення кількості хворих з важким перебігом COVID-19, що значно швидше наростає, ніж минулого року.

За повідомленням пресслужби міської радиТеги:Чернігівська міська рада, Владислав Атрошенко, Владислав Кухар, ковід- 19, киснева станція


Читайте такожКоментарі (0)
avatar