реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Чернігів посилює карантин

виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення посилити карантинні обмеження в Чернігові.

Від так з 00 год. 01 хв. 05 квітня 2021 року вводяться такі обмеження:

Зупиняється звичайний режим роботи міського громадського транспорту загального користування. Він працюватиме в режимі регулярних спеціальних перевезень (аналогічно тому, як навесні минулого року) за наявності у пасажира тимчасового посвідчення. У вихідні громадський транспорт перевозитиме пасажирів теж за наявності тимчасових посвідчень і працюватиме з 6 до 10 години ранку та з 16 до 20 години вечора. Оплата проїзду – згідно зі звичайними тарифами. Кількість пасажирів у транспортному засобі – по кількості сидячих місць.

Для одержання тимчасових посвідчень керівникам підприємств/установ/організацій потрібно надати до Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, каб. 201) заявки, в яких зазначити: назву організації, кількість необхідних посвідчень для працівників, ПІБ, дати народження, серії та номери паспортів тих, кому буде видане тимчасове посвідчення. За цими списками посвідчення в Чернігівській міській раді будуть видаватися в тому числі в суботу і неділю, з 9.00 до 17.00. Пасажиру з тимчасовим посвідченням у транспорті потрібно при собі мати паспорт. Тимчасові посвідчення, видані навесні минулого року (в кого вони збереглися) – теж дійсні.

Крім обмежень, які стосуються громадського транспорту, забороняється відвідування закладів освіти. Працювати дозволяється тільки дитячим садочкам.

Цвинтарі працюватимуть лише у вихідні. Заклади, що продають каву та напої, можуть це робити тільки через вікно.Теги:карантин, короновірус, Чернігівська міська рада


Читайте такожКоментарі (0)
avatar