реклама партнерів:
Головна › Новини › РЕЛІГІЯ

«Частина маневрів Путіна»

Ініціатором зустрічі глави РПЦ Кіріла (Гундяєва) та папи Римського Франциска є президент Російської Федерації Владімір Путін. Про це заявив священник Православної Церкви України Яків Кротов в інтерв’ю «Настоящему времени».

«Так, звичайно, Путін ініціатор зустрічі. Патріарх Кіріл не зробить жодного кроку на такому рівні, як зустріч із папою, не узгодивши зі своїм безпосереднім керівництвом. Тож це, безумовно, частина зовнішньополітичних маневрів Путіна», – заявив Кротов.

На думку священника, у будь-якому разі до єдності Церкви це не стосується хоча б з тієї простої причини, що Московська патріархія зараз перебуває в такому односторонньому розколі зі світовим Православ’ям.

«Вже кілька років як під приводом неприйняття рішення Кіпрського собору Московська патріархія заявила, що вона не приймає рішення про створення православної церкви в Україні, що Україна – це її територія, і пішла в таку принципову «анафематську» позицію, але вона трошки комічна, бо скласти руки на грудях і заявити: «Ми з вами в розколі», – звичайно, можна, але…», – наголосив Яків Кротов.

Нагадаємо, як повідомляла група ІС, моспатріарх Кіріл не визнає Голодомор геноцидом українського народу і не помолився за жертв.
Інформаційний спротивТеги:патріарх Кіріл, РПЦ, фсб, Папа Римський, пцу


Читайте такожКоментарі (0)
avatar