реклама партнерів:
Головна › Новини › Гарячий коментар

Будьмо пильними: російські диверсанти можуть підривати мости і колії!

Міліція Чернігівщини звертається до всіх жителів із проханням підвищити пильність та негайно інформувати органи внутрішніх справ у разі виявлення підозрілих осіб і предметів поблизу мостів, шляхопроводів, залізничних колій та іншої транспортної інфраструктури.

Враховуючи складну оперативну обстановку в країні, міліція, як і всі інші силові відомства, перебуває у стані повної бойової готовності. Нині одне з головних завдань правоохоронців — захистити громадян від терористичної загрози, забезпечити мир і спокій у країні.

У зв’язку з цим міліція Чернігівщини звертається до громадян із закликом до особливої пильності та обережності. Просимо вас звертати увагу на всіх підозрілих людей, котрі, наприклад, самостійно або групами винаймають житло, особливо таких, що збираються мешкати без сім’ї.

Повідомляйте міліцію та органи влади про осіб, які намагаються вести антиукраїнську агітацію чи диверсійно-підривну роботу. У декількох областях України терористи здійснили диверсії на залізниці, вони підривали мости й виводили з ладу залізничні колії. Міліція просить усіх, хто стане свідком дій підозрілих осіб, одразу ж дзвонити до чергової частини. Працівники транспортної міліції спільно з іншими правоохоронними органами вживають ряд заходів, спрямованих на недопущення скоєння диверсійних актів на об’єктах залізниці. До цієї роботи залучено також усі організації та підприємства залізничної інфраструктури. Для повного контролю за транспортними магістралями й недопущення диверсій на залізниці потрібно чимало правоохоронців, значна частина яких задіяна в зоні антитерористичної операції на Сході України, тому міліція закликає громадян усіляко допомагати в наданні інформації.

Пам’ятайте: де б ви не перебували — на автомагістралях, шосе, переправах, автовокзалах, в аеропортах, на залізничних вокзалах, поблизу мостів, тунелів, шляхопроводів, переїздів — обов’язково звертайте увагу на підозрілих осіб у тих місцях, де їх поява недоцільна.

Якщо ви виявили вибуховий пристрій або вважаєте, що дивний пакунок, коробка чи валіза можуть становити небезпеку для оточуючих, негайно телефонуйте в міліцію. У жодному разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити винятково фахівці вибухотехнічної служби.

До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоби ніхто не наближався до підозрілого предмета. Будьмо пильні!

СЗГ УМВС України в Чернігівській областіТеги:диверсанти, УМВС в Чернігівській області, російсько- українська війна


Читайте такожКоментарі (0)
avatar