Головна › Новини › Гарячий коментар
Браво, капітан! Українські моряки не здались піратам!
30-Лис-10 1055 0.0 0
Українські моряки відбилися від сомалійських піратів, поширює новину УНІАН .Сомалійські пірати мало не захопили в полон 29 українців і двох росіян, повідомляє Газета.ру, посилаючись на слова редактора «Морського бюлетеня» Михайла Войтенка.

За інформацією Войтенка, в неділю пірати атакували в Аравійському морі за 300 миль від узбережжя Індії грецький балкер Pistis (балкер – судно для перевезення насипних вантажів), який ішов у східному напрямку з Одеси. Балкер був атакований одним човном, в якому знаходилося четверо піратів, озброєних автоматами Калашникова. Поблизу знаходилося піратське судно-база.

«Капітан зібрав весь екіпаж на містку і повідомив про напад усіма видами зв`язку, судно почало маневрувати, борти балкера були захищені колючим дротом. Пірати зрозуміли, що легкої здобичі не вийде, і досить швидко припинили атаку», – описує подію Войтенко.

Ніхто з екіпажу не постраждав. «Екіпаж на диво великий – 35 осіб, із них 29 громадяни України, двоє – Росії, четверо – Філіппін. Оскільки судно слідує з Одеси на Тайвань, не виключено, у складі екіпажу є супроводжуючі грузу, але що за вантаж, невідомо», – резюмував Войтенко.Допомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Аравійське море, автомат калашникова, Сомалі, пірати


Читайте такожКоментарі (0)
avatar