реклама партнерів:
Головна › Новини › ПОДІЇ

Битва за Бахмут триває...

Російські війська у ході багатомісячних спроб окупувати місто Бахмут на Донеччині знекровлено. З цієї причини темпи наступальних операцій РФ по всій лінії фронту суттєво знизилися, адже російські підрозділи практично втратили боєздатність.

Поки російське командування буде вирішувати задачу по відновленню боєздатності окупаційних військ, командирам на місцях доведеться обирати між наступом та обороною зайнятих позицій. Про це йдеться у нових даних британської розвідки, опублікованих Міністерством оборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, уподовж останніх кількох днів російські війська, зокрема, найманці приватної військової компанії "Вагнер" зайняли плацдарм на захід від річки Бахмутка, що протікає по центру Бахмута на Донеччині. Ще на минулому тижні ця водойма позначала лінію фронту.

Українські війська продовжують утримувати позиції на західній частині Бахмуту.

Попри це, інтенсивність наступальних дій росіян на лінії фронту значно знизилася. Російські сили настільки знекровлені, що практично втратили здатність навіть до локальних атак.

"Загалом, по всій лінії фронту Росія проводить одні з найнижчих показників локальних наступальних дій, які спостерігалися принаймні з січня 2023 року. Швидше за все, це пов’язано з тим, що російські війська тимчасово виснажили боєздатність розгорнутих формувань до такої міри, що навіть локальні наступальні дії наразі неможливі", – зазначили у британському Міноборони. Про це пише сайт "Оглядач".

Перед російським командуванням нині стоїть непроста задача: відновити наступальний потенціал. Поки Москва намагатиметься її вирішити, окупантам на місцях доведеться обирати між наступом та втриманням позицій.

"Російські лідери, ймовірно, намагатимуться відновити наступальний потенціал сил після поповнення особового складу та запасів боєприпасів. Тим часом командири, ймовірно, будуть змушені вибирати між проведенням наступальних операцій і проведенням надійної оборони повної лінії", – резюмували у МО Британії.

Нагадаємо, напередодні у британській розвідці констатували, що російський наступ на Вугледар сповільнився. Розвідники вважають, що одним із чинників, який зіграв на руку Україні, стало успішне впровадження РААМ – дистанційних протитанкових мін. Ці снаряди, передані українським воїнам зі США, створюють протитанкові мінні поля на відстані до 17 км.Теги:ЗСУ, Вагнер, російсько - українська війна, Вугледар, Бахмут


Читайте такожКоментарі (0)
avatar