реклама партнерів:
Головна › Новини › СУСПІЛЬСТВО

Безробіття по-чернігівськи

За даними державної служби зайнятості, на 1 листопада п.р. на її обліку перебували 15,1 тис. незайнятих громадян, які шукали роботу, з них 96,5% мали статус безробітних.

Кількість зареєстрованих безробітних за місяць зменшилася на 5,0% та на 1 листопада п.р. становила 14,5 тис. осіб. Серед безробітних кожен другий раніше займав місце робітника, кожен третій – посаду службовця та майже кожен шостий – не мав професійної підготовки.

Показник рівня зареєстрованого безробіття на початок листопада зафіксовано на рівні 2,3% населення працездатного віку. Його розмір коливався від 1,2% в Бобровицькому та Коропському районах до 7,0% в Городнянському.

Рівень зареєстрованого безробіття міського населення (2,3%) був дещо вищим за аналогічний показник серед мешканців сільських поселень (2,2%)

За сприяння державної служби зайнятості в жовтні 2010р. було працевлаштовано 2,5 тис. осіб. Серед працевлаштованих 39,0% становили жінки, кожен третій був у віці до 35 років та кожен десятий потребував особливого соціального захисту.
З Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття впродовж жовтня 2010р. на допомогу у зв’язку з безробіттям в області було витрачено 8,3 млн.грн. Середній розмір допомоги становив 740 грн.

Головне управління статистики
у Чернігівській області
Теги:допомога по безробіттю, безробіття


Читайте такожКоментарі (0)
avatar