Головна › Новини › ПОЛІТИКУМ
Автор книги «Прилуки кримінальні» став секретарем міськради. Відео.
18-Лис-10 3484 0.0 0
Незважаючи на те, що проти нього виступали власні однопартійці Олександра Правосуда бкло обрано секретарем Прилуцької міської ради, повідомляє прилуцьке телебачення «ТІМ».
Новий секретар є автором книги «Прилуки кримінальні: бандитські розборки», де зокрема написано, що «І тількі автору цієї книги можуть довірити свої таємниці представники бандитського світу. Тому, що він серед них він – свій».
Заступником міського голови було обрано Володимира Назіма, керівника КП «Прилукитепловодопостачання». Нагадаємо, що до сих пір триває розслідування з приводу чотирьох робітників вищезгаданого підприємства, які загинули цього літа на робочом умісті
На першій сесії Прилуцької міськради міський голова Юрій Беркут, якого вітали квітами та оплесками, повідомив, що призупиняє членство в Соцпартії. «Щоб неупереджено відноситись до представників тих, восьми, здається, партій, які пройшли до міськради»

Пізініш У Прилуцькій міській раді утворена коаліція більшості “За нові Прилуки”
Депутат міської ради Олександр Прозур виступив із заявою про утворення в Прилуцькій міській раді коаліції більшості “За нові Прилуки”, співголовами якої є Олександр Прозур, Владислав Кіча та Ігор Кашпур. Заяву підписали 26 депутатів.
Олександр ЯСЕНЧУКДопомога проекту СІВЕРЩИНА - благодійний внесок

Теги:Прилуки, книги, Кримінал, Ю. Беркут


Читайте такожКоментарі (0)
avatar